Aktualitātes

Sestdien, 20. septembrī, Rīgā, kluba Piens teritorijā A. Briāna ielā 9, no 11:00 – 16:00 ar “Zaļā josta” atbalstu norisināsies publisks Rīgas Tiešās pirkšanas pulciņu pārtikas saņemšanas notikums - Lielpasūtījums, kura laikā interesentiem būs iespēja vērot Tiešās pirkšanas pulciņu darbību praksē. Darbosies arī bioloģisko produktu tirdziņš, notiks diskusijas par pārtikas ietekmi uz vidi, kā arī dažādas radošās darbnīcas un muzikāli priekšnesumi. “Zaļā josta” pārstāvji piedāvās lieliem un maziem iesaistīties aizraujošā atkritumu šķirošanas spēlē.

Svētdien, 17. augustā, Cēsīs norisinājās „VIII Cēsu Velomaratons”, kas vienlaikus bija arī Vivus.lv MTB maratona piektais posms. Savās mājās nekādas cerības citiem neatstāja un par dubultuzvaru parūpējās vietējie sportisi – Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms no komandas ZZK. Padarot velomaratona norisi vēl videi draudzīgāku, brīvajos brīžos dalībnieki tika aicināti iesaistīties “Zaļā josta” atkritumu šķirošanas spēlē.

Šā gada 2.aprīlī “Zaļā josta” aicina Latvijas vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestādes rūpēties par vidi un iesaistīties jaunajā kampaņā – konkursā “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!” jeb “Mana līdzdalība veidojot, saglabājot un uzlabojot vides kvalitāti publiski pieejamās vietās pie ūdeņiem savā pašvaldībā”, tādejādi veicinot skolu un citu izglītības iestāžu audzēkņu vides izglītību un izpratni par sabiedrības līdzdalības nozīmīgumu vides pārvaldības jautājumu risināšanas procesos, kā arī, caur iesaistīšanos praktiskā rīcībā un veicot ak