“Zaļā josta” piedāvā lielisku iespēju visiem dabas resursu nodokļa (DRN) maksātājiem ievērojami ietaupīt līdzekļus, atvieglot savu darba dienu un iegūt gardu un veselīgu dāvanu par katru ar mūsu uzņēmumu noslēgto līgumu - vitamīnu bumbu svaigi spiestu sulu veidā Jūsu birojā!

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Zaļā josta” laidis klajā mobilās aplikācijas “Atkritumu šķirošana” atjauninājumu, kurā ietverta virkne uzlabojumu, padarot atkritumu šķirošanu vēl vienkāršāku un pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Aplikācija turpmāk pieejama arī krievu valodā, kā arī atkritumu nodošanas vietu karte papildināta ar vēl plašāku otrreizējo izejvielu savākšanas vietu adresēm.

Aktualitātes

Tuvojoties Lielajai Talkai “Zaļā josta” atgādina un uzsver apzinātas un mērķtiecīgas videi draudzīgas rīcības nepieciešamību ikdienā. Ir svarīgi, lai rūpes par dabu un savas dzimtās zemes sakopšana nebūtu tikai vienreizēja, bet gan regulāra darbība ikdienā.

2015.gadā 15.aprīlī Jūrmalā, noslēdzies Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra organizētais konkurss “Vides erudīts”  ko atbalstīja „Zaļā josta”.

Pagājušo svētdien, 19. aprīlī, Ventspilī norisinājās pirmais Vivus.lv MTB maratona posms, kurā dubultuzvaru guva “ZZK Cēsis” braucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms, aiz sevis atstājot Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanā Andri Vosekalnu un biatlonistu Raivi Zīmeli, kā arī daudz citus spēcīgākos Latvijas kalnu riteņbraucējus. Maratons tika aizvadīts ne tikai īsti sportiskā manierē, bet arī ar lielu vides izglītības pienesumu.

Gādājot par tīru Latvijas vidi un efektīvu otrreizējo resursu atgūšanu "Zaļā josta" jau vienpadsmito gadu rīko makulatūras vākšanas kampaņas Latvijas izglītības iestādēm.

Makulatūras vākšanas maratons 3 mēnešu garumā beidzies, bet atmiņas par to  saglabāsies vēl ilgi, jo mācību laikā tādi jautri un neparasti notikumi negadās bieži.

Mēs sākām vākt baterijas 2 mēnešus pirms akcijas. Sadalījāmies komandās un sākām iet. Pirmā komanda gāja uz Aizkraukles jauno rajonu, bet otrā komanda gāja uz Aizkraukles veco rajonu.

Mūsu iestāde PII “Dartija” atrodas Iecavas novadā, ļoti skaistā vietā, kur vienā pusē ir parks, upe, bet otrā mežs. Mums ir svarīgi saglabāt šo skaisto vidi, tāpēc mūsu iestādes moto ir “Dzīvosim zaļi” un jau vairākus gadus esam EKO skola.

Konkursā piedalāmies jau vairākus gadus. Katru gadu sākoties konkursam, informējam vecākus un bērnus. Izliekam plakātu par konkursu.

„Zaļā josta” ielūdz deju kolektīvus, izglītības iestāžu klases un citus interesentus pieteikties kustību festivālā „Jaunpils 2015”, pārstāvot savu deju kolektīvu ar oriģinālāko un ritmiskāko dejas vai citas kustību mākslas muzikālu uzvedumu. Festivāls norisināsies šī gada 30. aprīlī Jaunpils pilī. Festivālam aicināti pieteikties dalībnieki līdz 18 gadu vecumam, kā arī mūžam jaunie dejotāji, iestudējot līdz 4 minūšu garu priekšnesumu.