SIA „Zaļā josta” aicina apmeklēt semināru „Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā”, kas norisināsies šī gada 23. oktobrī viesnīcas „Avalon” telpās, sākums plkst. 10.00. Semināra darba valoda – latviešu.

“Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2015./2016. mācību gadā. Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.

Konkursa nolikums

“Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, 2015./2016. mācību gada ietvaros vācot makulatūru un sacenšoties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā.

Sākot ar 2015. gada 28. septembri visiem SIA „Zaļā josta” klientiem ir unikāla iespēja pievienoties Ekobirojiem, lietojot šo īpaši birojiem radīto otrreizējo izejvielu savākšanas un izvešanas pakalpojumu 3 mēnešus bez maksas.

Iesaistoties SIA „CleanR” programmā Ekobirojs, Jūsu uzņēmumam tiks:

Aktualitātes

Nedēļas nogalē Igaunijas ciemā Vastse-Roosa, kas atrodas tikai divus kilometrus no Latvijas, spraigās cīņās noskaidroti Latvijas kalnu riteņbrauksanas seriāla "Vivus.lv" MTB maratona uzvarētāji. Trillera cienīgās asās cīņās un pretinieku komandu aprēķinos Oskaram Muižniekam ("Sportlife Cycling Team") tomēr izdevās nosargāt sezonā iekrāto pārsvaru un tikai par diviem punktiem apsteigt otrās vietas ieguvēju Dimitriju Sorokinu ("Rietumu-Delfin"). Trešais ātrākais vīru konkurencē šogad bija Ivars Prokofjevs ("ZZK-Cēsis").

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Zaļā josta” laidis klajā mobilās aplikācijas “Atkritumu šķirošana” atjauninājumu, kurā ietverta virkne uzlabojumu, padarot atkritumu šķirošanu vēl vienkāršāku un pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Aplikācija turpmāk pieejama arī krievu valodā, kā arī atkritumu nodošanas vietu karte papildināta ar vēl plašāku otrreizējo izejvielu savākšanas vietu adresēm.