Aktualitātes

Ir noslēgusies “Zaļā josta” un Valsts izglītības satura centra rīkotais konkurss “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”, kura ietvaros izglītības iestāžu audzēkņi apsekoja savas pašvaldības publiski pieejamās vietas pie ūdenstilpnēm, izstrādājot un īstenojot nepieciešamo pasākumu plānu izvēlēto vietu vides kvalitātes uzlabošanai, un šī gada 28. novembrī Rīgā notiks konkursa noslēguma kārta.

Pierādot sabiedrībai, ka vienkārša ikdienas rīcība spēj sasniegt ievērojamus rezultātus, “Zaļā josta” jau devīto gadu pēc kārtas pulcēs Latvijas skolēnus un bērnudārzu audzēkņus kopējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Konkursa laikā plānots savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu, nogādājot to drošai pārstrādei otrreizējās izejvielās.

“Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, 2014./2015. mācību gada ietvaros vācot makulatūru un sacenšoties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā.

Konkursa nolikums