„Zaļā josta” ved DRN maksātājus uz kino

Dabas resursu nodokļa maksātāj, vai vēlies paveikt labu darbu savam uzņēmumam, dabai un pats sev? Uzsāc sadarbību ar „Zaļā josta” izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču vai elektroiekārtu apsaimniekošanā, tādējādi ietaupot uzņēmuma līdzekļus un atvieglojot savu darba dienu, un izbaudi lielisku atpūtu kinoteātrī kopā ar sev dārgu cilvēku.

Sadarbojoties ar „Zaļā josta”, dabas resursu nodokļa maksātājs var ietaupīt līdz pat 90%, iegūstot atbrīvojumu no nodokļa nomaksas. Turklāt „Zaļā josta” klientu apkalpošanas politika ļaus uzņēmuma grāmatvedim ievērojami atvieglot savu darba dienu – atskaišu iesniegšanas process ir vienkāršs, ērts un operatīvs. Tikai „Zaļā josta” klientiem ir iespēja bez maksas piedalīties apmācībās par iepakojuma un videi kaitīgu preču uzskaites kārtību uzņēmumā, saņemt bezmaksas ekspertu konsultācijas par apsaimniekošanas jautājumiem, kā arī apliecināt uzņēmuma rūpes par vidi un atbildību par sevis radītajiem atkritumiem, izmantojot „Zaļā josta” EKO zīmes sniegtās priekšrocības.

Ikvienam dabas resursu nodokļa maksātājam ir iespēja pagūt saņemt atbrīvojumu no DRN nomaksas vēl šogad, līdz šī gada 14. augustam noslēdzot apsaimniekošanas līgumu ar „Zaļā josta”. Atbrīvojums no nodokļa samaksas stāsies spēkā no 2015. gada IV ceturkšņa. Tikai augustā – no 3. augusta līdz 14. augustam – uzsākot sadarbību ar „Zaļā josta”, par katru noslēgto līgumu dāvanā saņemsiet ielūgumus 2 personām uz izvēlēto Latvijas kinoteātri.

Akcijas noteikumi

Vairāk par akciju un iespēju saņemt atbrīvojumu no DRN iespējams uzzināt, zvanot pa tālruni 67607880.

 

Vai manam uzņēmumam jāmaksā dabas resursu nodoklis?

Kādēļ sadarboties tieši ar SIA „Zaļā josta”?

Vēlies saņemt izsmeļošu informāciju par iepakojuma apsaimniekošanu?

MĒS AR TEVI
SAZINĀSIMIES.