Jaunumi 2022 /

Aicina jauniešus izstrādāt idejas videi draudzīgai nākotnei

Atpakaļ

Lieliska iespēja jauniešiem – Samsung ideju konkurss “Solve for Tomorrow”! 9.–12. klašu skolēni tiek aicināti radīt idejas videi draudzīgai nākotnei. Šogad Samsung aicina domāt – kā mēs varam izmantot tehnoloģijas šodien, lai nākotnē dzīvotu ilgtspējīgāk? Lai pieteiktos un sacenstos par vērtīgām balvām, jāizveido komanda 3-5 dalībnieku sastāvā un līdz 6. oktorbim jāreģistrē tā vietnē http://www.solvefortomorrow.lv.

Nolikums:

Pieteikšanās links: https://www.skolanakotnei.lv/Konkurss/pieteikuma-anketa/ 

Konkursa nākamajā posmā notiks tiešsaistes dizaina domāšanas meistarklases, kurās dalībnieki praktizēs ideju radīšanu un validēšanu pēc dizaina domāšanas principiem. Tālāk tiks sagaidīts, ka jaunieši radīs idejas, atbildot uz konkursa galveno jautājumu – kā, izmantojot tehnoloģijas, varam veicināt ilgtspējīgu dzīvesveidu? Ideju izstrādei noderēs dizaina domāšanas meistarklasēs apgūtās zināšanas un konkursa ekspertu komandas palīdzība, kas būs pieejama sākot no novembra.

Noslēgumā piecpadsmit spēcīgākās komandas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas nākamā gada sākumā tiksies Baltijas valstu finālā, kur aizstāvēs savas idejas un cīnīsies par galveno balvu 10 000 eiro vērtībā – 5000 eiro naudas balvu un Samsung ierīcēm 5000 eiro vērtībā. Otrās vietas ieguvēji saņems Samsung ierīces 4000 eiro vērtībā, bet trešās vietas ieguvēji – ierīces 2000 eiro vērtībā.

Plašāk par projektu: http://www.solvefortomorrow.lv.

Iespēja uzzināt jaunāko: https://www.facebook.com/SolveforTomorrowLV