Jaunumi 2013 /

Aicina pievienoties talciniekus Druvas lidlauka sakopšanai

Atpakaļ

2013.gada 27.aprīlī biedrība „EVE autosports” ar SIA „Zaļā josta” atbalstu organizē Lielo Talku Saldus novada Saldus pagastā. Konkrētu Talkas norises vietu var apskatīt kartē www.talkas.lv/?page=594 .

Talkas laikā tiks sakopts Druvas lidlauks, kur ir gan pļavas, gan asfaltēts laukums. Pasākumā laipni gaidīts ikviens interesents – gan liels, gan mazs talkot gribētājs. Labākam noskaņojumam un darba priekam tiks atskaņota mūzika, kā arī Talkas organizatori īpaši gādās, lai mazākajiem talciniekiem būtu interesanti. Līdzi uz talku jāņem draugi, radi, kaimiņi un darba cimdi, kā arī bērni drīkst ņemt velosipēdus, skrituļslidas un visu ko citu, jo asfaltētais laukums būs viņu rīcībā.

Visiem talciniekiem atgādinām, ka Talkas dienā centīsimies sakopt vidi tā, lai pašiem pēc tam būtu patīkami tajā uzturēties.

Tā kā Talkas rīkošanu atbalsta SIA „Zaļā josta” – uzņēmums, kas rūpējas par tīru Latvijas vidi -, talciniekiem tiks sarūpēts konkurss par atkritumu šķirošanu. Tādēļ īpaši iesakām visiem talciniekiem pirms talkas atsvaidzināt zināšanas par vides jautājumiem.