Jaunumi 2008 /

Aicinām atpūsties zaļi!

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekciju ir aizvadījusi informatīvu akciju „Atpūties zaļi!”.

Rūpējoties par Vidzemes priekšpilsētas administratīvās teritorijas sakoptību, akcijas „Atpūties zaļi” ietvaros Vidzemes priekšpilsētas apmeklētākajās atpūtas vietās notika aktivitātes ar mērķi aicināt atpūtniekus būt draudzīgiem pret apkārtējo vidi un mest atkritumus tiem paredzētajās vietās, atstājot pēc sevis sakoptu atpūtas vietu.

Jau 12.jūlijā no plkst. 11.00 atpūtas vietā pie Dambjapurva ezera cilvēki tika aicināti atkritumus mest tiem paredzētajās urnās. Atpūtas vietu mazākos apmeklētājus priecēja dabas draugs Ezītis Jostiņš, kas mācīja bērnus būt atbildīgiem par sevis radītajiem atkritumiem un rīkoties „zaļi”.

Visi interesenti tika aicināti piedalīties konkursā „Izveido savu plakātu!”, kur katram bija iespēja izpausties radoši, zīmējot informatīvos plakātus par dabas saudzēšanas tēmu, kas tiks izvietoti atpūtas vietās pie ezeriem. Jaunākos pasākuma apmeklētājus SIA „Zaļā josta” pārstāvji aicināja piedalīties aizraujošā konkursā par atkritumu šķirošanu un pārstrādi, kā arī aktīvākajiem dalībniekiem dāvāja vides izglītības materiālus un videi draudzīgas dāvanas no otrreizēji pārstrādātām izejvielām.

Saules pielietajā sestdienā, 2. augustā, Velnezera tuvumā visas dienas garumā ar akcijas „Atpūties zaļi!” galveno varoni Ezīti Jostiņu steidza iepazīties ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki. Atpūtnieki labprāt fotografējās ar Ezīti, pārbaudīja savas zināšanas par pareizu atkritumu šķirošanu un piedalījās informatīvu plakātu zīmēšanas konkursā.

Pasākuma laikā kopumā tapa 70 interesanti un krāsaini plakāti, kuros bērni un viņu vecāki aicina nedarīt pāri apkārtējai videi, nepostīt un atstāt sakoptu savu atpūtas vietu. Jau tuvākajā laikā uzrunājošākie plakāti tiks izvietoti atpūtas vietās pie Dambjapurva ezera un pie Velnezera.

Vairāk informācijas:

Laima Jekšiņa

Mārketinga projektu vadītāja

Tālr.: 67808294

Mob.: 26710793

E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv