Jaunumi 2011 /

Aicinām iesaistīties Dienā bez auto!

Atpakaļ

„Zaļā josta” aicina Latvijas iedzīvotājus un īpaši uzņēmumu kolektīvus atbalstīt starptautisko Dienu bez auto un vismaz uz vienu dienu, 22. septembri, atteikties no braukšanas ar automobili, tā vietā izvēloties videi draudzīgāku transporta līdzekli.

Diena bez auto norisinās Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros un tajā iesaistījušās simtiem Eiropas pilsētu un uzņēmumu. Akcijas ietvaros tiek rīkoti dažādi informatīvi pasākumi, gājieni, velobraukšanai veltītas aktivitātes un videi draudzīgu pārvietošanās līdzekļu aktualizēšana. Par to, kas Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros norisināsies Rīgā, iespējams uzzināt Rīgas domes Satiksmes departamenta mājas lapā.

Parādiet arī Jūs sabiedrībai un saviem klientiem, ka esat videi draudzīgi un rīt, 22. septembrī uz darbu dodieties kājām vai brauciet ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu. Saudzēsim vidi un parādīsim arī citiem, ka nelielas izmaiņas ikdienā ir paveicamas pavisam vienkārši, toties spēj sniegt lielu impulsu lielākiem, kopīgiem soļiem vides stāvokļa uzlabošanā. Tas ir tik vienkārši un vienlaikus arī iedarbīgi – ir tikai jāsāk.