Jaunumi 2023 /

Aicinām Muzeju nakti pavadīt enerģiski un izzinoši Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā kopā ar “Zaļā josta” un “Clean R”

Atpakaļ

Ar moto “Enerģijas radīšana” šī gada 13. maijā no plkst. 19.00 līdz 24.00 Elektrum Energoefektivitātes centrs Jūrmalā aicina piedzīvot īpašo Muzeju nakts 2023 noskaņu un izzināt enerģijas radīšanu, gūstot pozitīvu enerģijas lādiņu aizraujošās un izglītojošās aktivitātēs, kā arī baudīt gaismas objektu radīto noskaņu!

Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā pilnvērtīgas un izzinošas laika pavadīšana iespējas Muzeju naktī ir paredzētas no plkst. 19.00 līdz 24.00.

Muzeju nakts apmeklētājiem Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4, paredzētas vairākas radošās darbnīcas energoefektivitātes iepazīšanai, virkne interesantu un aizraujošu FIZMIX eksperimentu, iespēja izpausties burbuļu pūšanā un sacensties veiklībā dažādas izglītojošās lielformāta spēles, kā arī piedalīties papīra liešanas meistarklasē.

Radošās darbnīcas energoefektivitātes iepazīšana – var šķist, ka šis garais vārds nevar attiekties uz ģimenes mājokli, taču arī katra mazā rociņa, kas izslēdz gaismas slēdzi un neatstāj elektroierīci gaidīšanas režīmā, ir devusi ieguldījumu videi un ģimenes budžetam.

FIZMIX eksperimenti – kuru gan nevilina neticamas un aizraujošas lietas, kuras var izdarīt pats? FIZMIX komanda var izdarīt daudzas lietas vienlaikus – likt aizrauties elpai, izglītot, izklaidēt un pārliecināt, ka apkārt esošā aizraujošā pasaule pastāv tikai ar fizikas likumiem.

Domāt un rīkoties zaļi, šķirojot atkritumus – par savām iemaņām un zināšanām atkritumu šķirošanā ikviens varēs pārliecināties atraktīvās un izglītojošās spēlēs kopā ar “Zaļā josta” un “CleanR”.

Kopā ar Skudru būs iespēja aizraujošās spēlēs uzzināt daudz jauna par atkritumu šķirošanu, piedalīties radošajās darbnīcās, vērot eksperimentus un arī dejot līdzi dziedātājas Kato dziesmām! 

Tāpat arī ikvienam interesentam būs iespēja saņemt energoefektivitātes speciālistu ieteikumus par sadzīves elektroierīču efektīvu izmantošanu ikdienā, kā arī uzzināt praktiskus ieteikumus, kā kļūt draudzīgākiem videi un maciņam.

Aicinām Muzeju nakti pavadīt enerģiski un izzinoši Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4, gūstot un vairojot draudzīgu enerģiju!