Jaunumi 2012 /

Aicinām piedalīties fotokonkursā „DABA MAN – ES DABAI”!

Atpakaļ

Vides un EKO medijs „Tīrai Latvijai” sadarbībā ar SIA „Zaļā josta”, videi draudzīgo uzņēmumu „Green Mood” un AS „Tukuma piens” jogurtu „Baltais EKO” organizē fotokonkursu „DABA MAN – ES DABAI”.

Konkurss izsludināts ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību apkārtējai videi, aicinot novērtēt apkārtējās dabas skaistumu un daudzveidību, kā arī popularizēt zaļu – videi draudzīgu dzīvesveidu, veicināt interesi un izpratni par to.

Lai piedalītos konkursā, ikviens interesents aicināts līdz 17.jūnijam elektroniski iesūtīt savu radošo darbu, ko veido divas paša uzņemtas fotogrāfijas un tām pievienots apraksts. Vienā fotoattēlā dalībniekam jāiemūžina tas, kā daba par viņu rūpējas un sagādā prieku, bet otrā – dalībnieka  rūpes par vidi. Fotogrāfijas jāpapildina ar nelielu izklāstu, kādēļ saudzēt vidi ir svarīgi, kādēļ rūpes par dabu ir būtiskas dalībniekam individuāli.

Konkursā „DABA MAN – ES DABAI” tiks noteikti divi uzvarētāji. Vienu no tiem noteiks vortāla www.tirailatvijai.lv apmeklētāju balsojums, kas noritēs no 19. Līdz 26.jūnijam, savukārt otru – SIA „Zaļā josta” un „Tīrai Latvijai” pārstāvju veidota žūrija.  Konkursa rezultāti tiks izziņoti 27.jūnijā.
Lai aicinātu dalībniekus piekopt zaļu, videi draudzīgu dzīvesveidu un arī turpmāk saudzēt dabu, laureātiem paredzētās balvas ir tematiskas. Dalībnieks, kas būs saņēmis vislielāko balsu skaitu vortāla apmeklētāju balsojumā saņems AS „Tukuma piens” ekoloģiskās līnijas „Baltais EKO” produkciju  videi draudzīgā iepakojumā, bet žūrijas izvēlētais dalībnieks kļūs par videi draudzīga dāvanu komplekta no „Green Mood” īpašnieku.

Vairāk informācija par konkursa noteikumiem un dalību meklējiet EKO medijā „Tīrai Latvijai”: http://www.tirailatvijai.lv/raksts/1212

Papildus informācija:
Dana Zālīte
E-pasts: dana.zalite@va.lv
Tālr.: 26215181
www.tirailatvijai.lv