Jaunumi 2011 /

Aicinām piedalīties Zemes stundas sagaidīšanas pasākumā, simboliski balsojot par planētas nākotni

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta”, „Pasaules Dabas Fonds” un „Latvijas Universitātes Studentu padome” aicina visus dabas draugus un ikvienu cilvēku, kam rūp apkārtējā vide, piedalīties centrālajā Zemes stundas sagaidīšanas pasākumā klubā „Nabaklab” (Z.A.Meierovica bulvārī 12, Rīgā), kas norisināsies šī gada 26. martā no plkst. 19.00.

Zemes stundas sagaidīšanas pasākuma laikā apmeklētāji aicināti izliet pašu gatavotu Zemes stundas sveci un uzrakstīt savu apņemšanos planētas labā. Kvalitatīvas izklaides cienītāji visa vakara gaitā varēs baudīt akustisku koncertu Latvijas mūziķu sniegumā un vērot vides performances.

Gaidot Zemes stundu – simbolisko brīdi, kad cilvēki visā pasaulē apvienojas kopīgā balsojumā par planētas nākotni, – Zemes stundas sagaidīšanas pasākumā „Nabaklabā” kopā ar „Homely.lv” liesim sveces, kuras rotāsim ar mūsu apņemšanos planētas labā. Kādam šī apņemšanās var būt liela un globāla, taču tik pat svarīgas ir arī mazās apņemšanās un mazie darbiņi vides labā – sākt šķirot atkritumus mājās, automobiļa vietā dot priekšroku divritenim, izvēlēties preces videi draudzīgā iepakojumā un daudz ko citu.

Plkst. 20.30 – 21.30 pasākuma kulminācijā katrs dalībnieks varēs radīt daļu no kopīgā vēstījumā – simboliskas Zemes stundas „60+” zīmes, ko no pašu lietajām svecēm veidosim pretim Brīvības piemineklim Rīgā. Tas būs brīdis, kad kopīgi vērosim izdziestam Rīgas nozīmīgāko apskates objektu apgaismojumu, mēness gaismā izceļot mūsu veidoto balsojumu par planētas nākotni.

60+ ir šī gada Zemes stundas oficiālais simbols. Tā mērķis ir parādīt, ka līdz ar Zemes stundas akcijas beigām nekas nebeidzas. Tas simbolizē mūsu visu kopīgi paveiktos mazākus un lielākus darbus – apņemšanos padarīt planētu labāku, tīrāku, sakoptāku un skaistāku. Tas ir mūsu gribasspēks kaut ko mainīt savā ikdienā arī pēc Zemes stundas, pierādot pašiem sev, ka, katram sniedzot vismaz nelielu ieguldījumu planētas nākotnē, kopīgi mēs varam paveikt neiedomājamas lietas.

Uz kopīgo Zemes stundas pasākumu aicina SIA „Zaļā josta”, „Pasaules Dabas Fonds” un „Latvijas Universitātes Studentu padome”. Paldies pasākuma draugiem: „Latvijas Universitātei”, klubam „Nabaklab”, ekoloģisko un mājīgo lietu vietnei „Homely.lv” un eko dzērienu līnijai „Madara drinks”.

Pasākuma plakāts lejupielādēšanai 

 

Papildus informācija:

Edīte Husare

Akcijas “Zemes stunda” projekta vadītāja

„Pasaules Dabas Fonds” (sadarbībā ar WWF)

Tālr.: 67505640, mob.: 29509672

E-pasts: ehusare@pdf.lv

www.pdf.lv

Laima Jekšiņa

SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja

Tālr.: 6 7808294, mob.: 2 6710793, fakss: 6 7808320

E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv