Jaunumi 2012 /

Aicinām pieteikties dalībniekus bērnu un jauniešu kustību festivālam „Jaunpils 2012”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta”, kustību studija „MIks” un pašvaldības aģentūra „Jaunpils” izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu kustību festivālam „Jaunpils 2012”. Festivāls kļuvis par ikgadēju tradīciju un ik pavasari pulcē simtiem dejotāju no visas Latvijas un viesus no kaimiņvalstīm.

Kustību festivāls norisināsies Jaunpils pils telpās šī gada 27. aprīlī no plkst. 14.00. Festivāla ietvaros tiks noteikti labākie dejotāji pirmsskolas vecuma grupā, 1. – 4.klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā un10. – 12. klašu grupā. Festivāla laikā dalībniekus sagaida virkne atraktīvu pārsteigumu, konkursu, spēļu un citu aizraujošu un veselīgu izdarību. Pēc festivāla izklaides programma dalībniekiem un audzinātājiem visa vakara garumā.

Lai piedalītos kustību festivālā „Jaunpils 2012”, ir nepieciešams izveidot grupu, iestudēt līdz 4 minūšu garu priekšnesumu vienā no kustību mākslas veidiem (aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c.), un ar šo priekšnesumu pārstāvēt savu izglītības iestādi festivālā attiecīgajā vecuma grupā. Pieteikšanās festivālam norisinās līdz šī gada 20. aprīlim, piesakoties festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei, zvanot pa tālruni 26464378 vai rakstot uz e-pasta adresi irenkom@inbox.lv.

Festivāla nolikums

Uzaicinājuma vēstule dalībniekiem