Jaunumi 2011 /

Aicinām pieteikties konkursam un apliecināt, ka esat „Videi draudzīgs tirgotājs”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” aicina Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus pieteikties konkursam par nomināciju „Videi draudzīgs tirgotājs 2011”. Piedaloties konkursā, Jums ir iespēja skaļi parādīt saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem, ka Jūsu uzņēmējdarbībā apkārtējā vide ieņem nozīmīgu lomu un Jūs rūpējaties, lai Jūsu darbība nekaitētu videi.

Konkurss šogad norisinās jau ceturto reizi. Konkursu rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) , Latvijas Tirgotāju kamera (LTK), Latvijas Pašvaldību savienība (LPA), SIA “Zaļā josta” un Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF). Konkursa ideja ir videi draudzīgas komercdarbības veidošana, kas vērsta uz ilgtspējīgu attīstību, kā arī videi draudzīgu uzņēmumu popularizēšana.

Pieteikšanās

·   Konkursam var pieteikties Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu objekti, kuru uzņēmējdarbība iet vienā solī ar videi draudzīgu saimniekošanu;

·   Pieteikties iespējams līdz 2011. gada 29. decembrim, aizpildot dalības anketu Latvijas Tirgotāju asociācijas mājas lapā: http://www.lta.lv

Videi draudzīgos tirgotājus paziņos 2012.gada sākumā. Katrs tirgotājs, kas izpildīs videi draudzīga tirgotāja kritērijus, saņems diplomu jeb „Zaļo sertifikātu”.

Priecāsimies konkursa dalībnieku pulkā redzēt plašu uzņēmumu skaitu, pārstāvot visas mērķauditorijas kategorijas. Konkursa iecere ir paplašināt to uzņēmēju loku, kuri ar lepnumu var teikt: strādājam un domājam ne vien par uzņēmuma labklājību, bet arī par Latvijas dabu un vidi sev apkārt.

Nolikums