Jaunumi 2019 /

Aicinām uz “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuvi

Atpakaļ

27. un 28. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve, kas piedāvās zaļo zīmolu un uzņēmumu prezentācijas, videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošu un aizraujošu ekspertu diskusijas veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un speciālistiem. Piektdien, 27. septembrī no plkst. 15.30 norisināsies diskusiju bloks Atkritumu apsaimniekošanas perspektīvas, kura ietvaros “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa uzstāsies ar tēmu “Atkritumu apsaimniekošanas tendences Latvijā. Vai izpildīt ES prasības Latvijai ir reāli?”.

Pasākuma mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019” uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. 

Uz “Green Expo Riga” skatuves sabiedrībā zināmi cilvēki, eksperti un speciālisti dalīsies pieredzē, iepazīstinās ar dažādu nozaru videi draudzīgiem inovatīviem risinājumiem, piedalīsies diskusijās un dažādu ekoideju apspriešanā, kā arī sniegs padomus veselīgai dzīvošanai, saimniekošanai un strādāšanai. Skatīt programmu: www.greenexporiga.lv 

Līdzās “Green Expo Riga 2019” skatuvei apmeklētāji varēs atrast un iepazīties ar videi un cilvēkiem draudzīgiem risinājumiem labākai, zaļākai dzīvošanai un ilgtspējīgam biznesam. Gaidīti būs gan uzņēmēji, biedrību, zaļo nodibinājumu pārstāvji un speciālisti, kuriem būs iespēja smelties zināšanas un iedvesmu turpmākam darbam, gan arī veselīga dzīvesveida piekritēji.

Zaļo sarunu skatuve darbosies Ķīpsalā piektdien un sestdien – blakus mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstādei “ComfortHome 2019”. Prognozēts, ka “ComfortHome 2019” apmeklēs 20 000 interesentu, kas būvē, remontē, labiekārto vai tikai plāno to darīt. 

Norises vieta un darbalaiks:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
27., 28. septembrī 10.00–18.00

Ieeja:
“Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuvi varēs apmeklēt, apmeklējot izstādi “ComfortHome 2019”.
“ComfortHome 2019” ieejas biļete – 4 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie +2 bērni no 16 līdz 18 gadu vecumam) – 10 EUR

Biļetes nopērkamas pie ieejas, apmeklējot pasākumu, vai arī iepriekš BT 1 mājaslapā.