Jaunumi 2010 /

Aicinām vidusskolēnus piedalīties projektu konkursā par zaļu saimniekošanu „Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko!” SIA „Zaļā josta” izaicina Latvijas aktīvākos un erudītākos vidusskolu audzēkņus, aicinot piedalīties „Getliņi EKO” rīkotā projektu kon

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” izaicina Latvijas aktīvākos un erudītākos vidusskolu audzēkņus, aicinot piedalīties „Getliņi EKO” rīkotā projektu konkursā „Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko!”.

Dalība konkursā ļaus vidusskolēniem paplašināt zināšanas un izpratni par zaļu un efektīvu saimniekošanu uzņēmējdarbībā, vienlaikus cīnoties par vērtīgām balvām – velosipēdiem no veikala „TREK”. Īpaši tiks atlīdzināta uzvarētāju komandas skola, balvā saņemot velosipēdu statīvu ar 5 novietnēm.

Pieteikšanās konkursam norisinās līdz 2010. gada 22. oktobrim. Lai pieteiktos konkursam, jāsūta brīvā formā rakstīts pieteikums projekta koordinatorei Ivetai Minātei uz SIA Jazz Communications biroju Rīgā, Dzirnavu ielā 68, k-2, LV-1050, vai elektroniski uz e-pasta adresi iveta@jazz-com.com.

Konkursa ietvaros skolēniem jāizveido komanda piecu cilvēku sastāvā un jāizvirza komandas kapteinis. Katrai komandai ir jāizvēlas viens uzņēmums, kuru projekta norises laikā būs jāizpēta pēc visiem konkursa nolikumā norādītajiem kritērijiem. Skolēni var izvēlēties sev interesantu un pieejamu uzņēmumu, vai arī analizēt kādu no projekta līdzdalības videi draudzīgajiem uzņēmumiem: “GardiGan,” “Ekovirtuve,” “Dendrolight,” “Madara,” “Microsoft,” “Re&Re,” “Sakret,” “Veolia vides serviss” un “Zaļā josta.”

Konkursa nolikums 

Papildu informācija par konkursu:

Baiba Ābelniece

Tālr.: 29117172

E-pasts: baiba@jazz-com.com