Jaunumi 2010 /

Aicinām visus moto entuziastus uz 37. „Vaidavas kausa” izcīņu motokrosā

Atpakaļ

Svētdien, 11. jūlijā jau 37. reizi skatītāji un dalībnieki tiek aicināti uz Arvīda Levana vārdā nosaukto Apes mototrasi, kur norisināsies „Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā MX1/MX3 + MX2, Kvadri Open, Mini MX un „Zelta mopēds” klasēs.

Kā vienmēr, programmā paredzēti gan tradicionāli, gan neparasti starti. „Arī šogad „Vaidavas kausā” ir gaidāms ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs gan solo motociklu MX1 un MX2 klasēs, gan kvadrocikliem”, informē viens no sacensību rīkotājiem Mairis Levans. Par iespējām piedalīties interesi izrādījuši sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm, tāpēc cīņas gaidāmas sīvas un aizraujošas.

Skatītājiem un dalībniekiem par prieku, atkal notiks „Zelta mopēds” balvas izcīņa. Apes trasē, atceroties motoru sporta sākumus, šīs sacīkstes iecerētas kā savdabīgs retro salidojums – šovs. Atgādinām, ka visiem par pārsteigumu pagājušajā gadā „Zelta mopēda” cīņās piedalījās ap 150 (!) dalībnieki. Te arī bijušajiem motobraucējiem būs iespēja atkal piedalīties „Vaidavas kausā”. Organizatori uzaicina visus, kam saglabājušies agrāko laiku braucamrīki, tos vilkt laukā no šķūņiem un doties trasē. Drīkstēs startēt ar daudzveidīgu marku (gan tikai „padomju laikos” ražotiem!) mopēdiem dažādā tehniskā stāvoklī.

Speciāli izveidotā trasē notiks sacensības „Mini MX” klasē ar maza izmēra motocikliem, uz kuriem brauks ne vien jaunieši, bet arī pieaugušie. Šādas sacensības kļuvušas ļoti iecienītas Igaunijā un citviet Eiropā.

„Vaidavas kausa” izcīņu atbalsta arī SIA „Zaļā josta”, pasākuma dienā informējot dalībniekus un apmeklētājus par videi kaitīgo preču atkritumu nelabvēlīgo ietekmi uz vidi un iespējām tās apsaimniekot un utilizēt dabai draudzīgā veidā. Galvenais uzsvars tiks likts tiešu uz nolietotām riepām, sniedzot informāciju motosportistiem, kur tās var nodot otrreizējai pārstrādei bez maksas. 

 Lai atkal „Vaidavas kausā” valda nezūdošās vērtības – sacensību azarts un svētku sajūta! Vairāk par „Vaidavas kausu” lasiet: www.vaidavaskauss.lv.