Jaunumi 2011 /

Aicinām ziedot nevajadzīgas mantas akcijām „Atgriez dzīvību” un „Apģērb citus”, palīdzot tām rast jaunus saimniekus

Atpakaļ

RTU Studentu parlaments un „Zaļā josta” aicina rīdziniekus, gatavojoties pārejai uz rudens-ziemas sezonu, attīrīt skapju plauktus no nevajadzīgām lietām – apģērbiem, apaviem, kā arī citām saimniecībā noderīgām, bet pašiem vairs nevajadzīgām lietām un drēbēm, ziedojot tās labdarībai. Labdarības akcijas „Apģērb citus” un „Atgriez dzīvību” norisinās no 2011. gada 3. oktobra līdz 21. oktobrim, piedāvājot iespēju ziedot lietas labdarībai sev ērtākā pieņemšanas punktā.

Ja mājās ir iekrājušās vecās drēbes, kas vairs netiek lietotas, izgājušas no modes vai vienkārši apnikušas, vai bērni no tām izauguši, nemetiet tās ārā, bet atnesiet labdarības akcijas „Apģērb citus” rīkotājiem – SIA „Zaļā josta” vai RTU Studentu parlamentam. Mēs parūpēsimies, ka Jūsu drēbes ar Latvijas Sarkanā Krusta un veikala „Otra elpa” palīdzību nonāks pie jauniem saimniekiem, kam šīs lietas ir ļoti nepieciešamas.

Savukārt, ja mājās vai bēniņos glabājas dažādas saimniecībā vairs neizmantojamas lietas, iekārtas, rotaļlietas, grāmatas, piederumi vai jebkas cits, kas kādam varētu noderēt ikdienas gaitās, neļaujiet šīm lietām noputēt un tikt aizmirstām – dāvājiet tās citiem akcijas „Atgriez dzīvību” ietvaros. Tādējādi šīs lietas, ar SIA „Zaļā josta” un RTU Studentu parlamenta starpniecību nokļuvušas pie jauniem saimniekiem, atgūs jaunu dzīvību un spēs dāvāt prieku.

Visas akcijām „Apģērb citus” un „Atgriez dzīvību” paredzētās mantas līdz 21. oktobrim lūgums nogādāt:

  • SIA „Zaļā josta” birojā Rīgā, Mūkusalas ielā 41b (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00);
  • RTU Studentu parlamentā Rīgā, Āzenes ielā 22;
  • RTU Dienesta viesnīcās izvietotajos mantu pieņemšanas punktos;
  • RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē Rīgā, Kronvalda bulvārī 1;
  • RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē Rīgā, Ezermalas ielā 6.

Visas akcijas ietvaros savāktās mantas ar Latvijas Sarkanā Krusta un veikala „Otra elpa” palīdzību tiks nogādātas cilvēkiem, kam tās tiešām ir nepieciešamas. Tādējādi viss, kas kādam vairs nav nepieciešams un ir paredzēts mešanai ārā, iegūs jaunu dzīvību un jaunu praktisku pielietojumu.

Akcijas „Apģērb citus” un „Atgriez dzīvību” norisinās RTU Studenta parlamenta rīkotā Zaļā mēneša ietvaros. Sekojiet līdzi Zaļā mēneša aktualitātēm www.rtusp.lv un iesaistieties arī citos pasākumos. Būs interesanti, izzinoši, videi draudzīgi un zaļi!