Jaunumi 2015 /

Aizkraukles pilsētas sākumskolas 5.a klases skolnieku piedzīvojumi bateriju vākšanas laikā konkursam “Tīrai Latvijai!”

Atpakaļ

Mēs sākām vākt baterijas 2 mēnešus pirms akcijas. Sadalījāmies komandās un sākām iet. Pirmā komanda gāja uz Aizkraukles jauno rajonu, bet otrā komanda gāja uz Aizkraukles veco rajonu.

Tā nu mēs apskraidījām visus pilsētas veikalus un savācām 45 kg bateriju. Otro reizi mēs gājām 2 dienas pirms akcijas beigām – 25. februārī. Bet diemžēl baterijas savāca tikai pirmā komanda – 30 kg. Trešo reizi mēs gājām 26. februārī. Viss sākās ar to, ka mēs gājām uz AKZ un pa ceļam gājām daudz dažādos veikalos un izdomājām, lai nebūtu jāiet tik garš gabals, iesim pāri laukam. Kad nonācām lauka vidū, iegrimām dubļos līdz potītēm un skrējām uz priekšu, bet tur viss bija dubļos. Te pēkšņi mēs ieraudzījām kaudzi ar koka kastēm un lēcām uz tām. Tās veda pāri dubļiem, un mēs skrējām prom. Tā kā blakus bija sniegs, mēs notīrījām kurpes un skrējām uz benzīntanku. Diemžēl tur baterijas nedabūjām un izdomājām iet atpakaļ. Mums nekas nebūtu izdevies, ja nebūtu mūsu klasesbiedra Rainera, jo viņš visu laiku nesa 12 kg bateriju. Tādi, lūk, bija mūsu piedzīvojumi.

Autors: Luīze Remese

Ja vēlies dalīties ar savas skolas pieredzi, iesaistoties “Zaļā josta” konkursos, savus stāstus un foto reportāžas sūti uz konkurss@zalajosta.lv!