Jaunumi 2023 /

Aizvadīta izglītojoša un aizraujoša Muzeju nakts Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā

Atpakaļ

Muzeju nakts ietvaros, š.g. 13.maijā, “Zaļā josta” pārstāvji kopā ar SIA “Clean R” piedāvāja Elektrum Energoefektivitātes centra apmeklētājiem iespēju izmēģināt savas spējas atkritumu šķirošanas spēlē.

Ar aktivitātēm visai ģimenei Muzeju naktī apmeklētājus jau piekto gadu uzņēma Elektrum Energoefektivitātes centrs, un, kā vienmēr, līdz ar praktiskiem un vienkāršiem padomiem, kā savu ikdienas komfortu padarīt vēl videi draudzīgāku un labāku, iepazīstināja ar dažādiem jaunumiem un izglītojošām aktivitātēm.

“Zaļās jostas” darbnīcās apmeklētājus sagaidīja arī čaklā “Clean R” skudra, kuras vadībā gan lieli, gan mazi varēja izspēlēt atkritumu šķirošanas spēles, piedaloties konkursos un citās jautrās aktivitātēs, mācītos rūpēties par vidi, šķirot atkritumus un taupīt resursus, tajā skaitā arī elektrību! Kopā ar citiem partneriem apmeklētājiem bija iespēja apgūt papīra pārstrādes un papīra ražošanas procesu, izgatavojot pašrocīgi papīru no otrreizējām izejvielām (makulatūras).

Arī šogad “Zaļā josta”, piedaloties šajā pasākumā, akcentēja un izglītoja apmeklētājus par pareizu elektrisko un elektrotehnisko atkritumu šķirošanu.

Programmas daudzveidība sniedza iespēju šo vakaru gandrīz 2500 interesentiem pavadīt pilnvērtīgi un izzinoši. Vakara noslēgumu ieskandināja Kato!

SIA “Zaļā josta” un Clean R izziņas telti apmeklēja apmēram 400 apmeklētāju.