Jaunumi 2022 /

Aizvadīta nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcija Mūkusalas Biznesa Centrā

Atpakaļ

Trešdien, 6. aprīlī, “Zaļā josta” un AS “BAO” organizēja nolietotās elektrotehnikas vākšanas akciju Mūkusalas Biznesa Centrā, aicinot centra nomniekus izmantot iespēju bez maksas ērtā veidā atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas. Akcijas ietvaros izdevies pārstrādei savākt 1,85 tonnas elektroiekārtu. Visas savāktās elektroiekārtas nogādātas pārstrādei AS “BAO”, dodot iespēju tām atdzimt jaunās otrreizējās izejvielās.

“Ikvienā birojā agri vai vēlu rodas nolietotas elektroiekārtas – novecojušas iekārtas, bojātā tehnika vai tās komponentes, kas nomainītas pret jaunām. Kā pierādījās akcijā, tehnikas izvešana no birojiem ir ne tikai ērts veids, kā uzņēmumam videi draudzīgi atbrīvoties no nevajadzīgās tehnikas, bet arī efektīvs veids, kā parūpēties, lai tehnika jau pavisam drīz atdzimtu jaunā veidolā, nevis krātu putekļus noliktavas tālākajā stūrī,” norāda “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa. Akcijas ietvaros vairāki uzņēmumi izmantoja iespēju nodot nederīgos monitorus, printerus, biroja un virtuves iekārtas, kā arī droši utilizēt veco datortehniku. Turklāt, kā uzsver “Zaļā josta”, šādas akcijas ir ērts veids, kā parūpēties par datoru un citu datu nesēju drošu utilizāciju – jo šādi tie tiek nogādāti pa tiešo pārstrādē, garantējot tajos esošās informācijas nenonākšanu trešo personu rīcībā. 

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas pieteikt bezmaksas nolietotās elektrotehnikas izvešanu, sazinieties ar “Zaļā josta”, rakstot uz e-pastu laima.kublina@zalajosta.lv.