Jaunumi 2017 /

Aizvadīta vides nedēļa Schneider Electric ražotnē

Atpakaļ

Atzīmējot Globālo Vides dienu, Schneider Electric ražotnē no 5. jūnija līdz 9. jūnijam norisinājās Vides nedēļa, kuras laikā darbinieki interaktīvā veidā tika izglītoti par atkritumu šķirošanu un tās nozīmi vides saglabāšanā.

Sadarbībā ar “Zaļā josta” darbiniekiem tika organizētas piecas videoapmācību sesijas, kuru laikā 139 darbinieki tika iepazīstināti ar atkritumu šķirošanas nozīmi, papīra, plastmasas maisiņu, bateriju un elektroiekārtu pārstrādes ceļu, liekot aizdomāties par iespējām mainīt savus ikdienas paradumus.

Apgūtās zināšanas darbiniekiem bija iespēja pārbaudīt digitālā Atkritumu šķirošanas spēlē, kas darbinieku vidū guva lielu atsaucību.

Tāpat vides jautājumiem uzmanību piesaistīja skolēnu radošie darbi no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, kas visas nedēļas garumā bija apskatāmi uzņēmuma telpās un patīkami pārsteidza gan darbiniekus, gan uzņēmuma viesus.

Vides nedēļas laikā uzņēmumā kopā ar skolēnu radošajiem darbiem bija arī apskatāma Latvijas Dabas muzeja ceļojošā izstāde „Ārstēsim klimatu” un sadarbībā ar Pasaules Dabas fonda pārstāvniecību Latvijā darbiniekiem bija iespēja aprēķināt savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu, kā arī piedalīties grupu darbā zaļākai biroja ikdienai. 

Schneider Electric ir videi draudzīgs uzņēmums un rada energoefektīvus produktus. Aicinām ikvienu veikt videi draudzīgākas izvēles ikdienā – planēta Zeme mums ir tikai viena.