Jaunumi 2018 /

Ar aizraujošām spēlēm un informāciju par atkritumu apsaimniekošanu aizvadīti Balvu novada “Gaismas svētki”

Atpakaļ

Aizvadītajā sestdienā, 21. jūlijā “Zaļā josta” un “Pilsētvides serviss” piedalījās Balvu novada “Gaismas svētkos”. Paralēli svētku oficiālajai programmai un mūziķu koncertam, tika vērsta svētku viesu uzmanība atkritumu apsaimniekošanas un šķirošanas jautājumiem.

Balvu novada “Gaismas svētkos”, piedaloties vairākiem simtiem vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu, ievērojamu uzmanību guva SIA “Pilsētvides serviss” telts, kurā apmeklētāji varēja ne tikai noslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu, bet arī pilnveidot savas zināšanas atkritumu šķirošanā, spēlējot “Zaļā josta” izglītojošās spēlēs. Liela atsaucība un uzmanība pašu jaunāko svētku apmeklētāju vidū bija pievērsta rotaļām ar Ezīti Jostiņu, kurš iepazīstināja viņus ar  aizraujošu interaktīvo spēli “Šķiromāns Zigis”. Spēlējot “Zaļā josta” izglītojošās spēles, Balvu iedzīvotāji uzrādīja pārsteidzoši labas zināšanas par atkritumu šķirošanu, tās nepieciešamību un vides aizsardzības jautājumiem.

Balvu iedzīvotāji aktīvi interesējās par atkritumu šķirošanas iespējām novadā un jaunā apsaimniekotāja piedāvājumu, kā arī par pareizo atkritumu šķirošanas procesu.