Jaunumi 2014 /

Ar “Zaļā josta” atbalstu bērnu nama audzēkņi tiks iesaistīti vides izglītības pasākumā

Atpakaļ

Šī gada aprīļa pēdējā svētdienā, 27. aprīlī, bērnu namā “Laubere” norisināsies radošā labdarības darbnīca “Esi aktīvs – esi zaļš!”. Radošo darbnīcu organizē Alberta koledžas 1. kursa Sabiedrisko attiecību specialitātes studentes ar SIA “Zaļā josta” atbalstu.

Radošajā darbnīcā “Esi aktīvs – esi zaļš!” bērnu nama audzēkņiem ar krāsainas un dinamiskas prezentācijas palīdzību tiks sniegta izglītojoša un noderīga informācija par zaļā dzīvesveida pozitīvo nozīmi dabas un apkārtējās vides saudzēšanā, par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, kā arī par ikviena cilvēka lielo nozīmi, iesaistoties šajā zaļā dzīvesveida kustībā.

“Zaļā josta” bērnu nama iemītniekiem sarūpējusi ekoloģiskus pārsteigumus no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Šīs dāvanas bērniem ieradīsies pasniegt pats dabas draugs Ezītis Jostiņš. Savukārt bērnu nama audzinātājām “Zaļā josta” dāvās vides izglītības materiālus, lai zaļais dzīvesveids dominētu bērnu nama ikdienā arī pēc pasākuma.

Pasākuma laikā tiks spēlētas dažādas izglītojošas spēles, kas bērniem un jauniešiem palīdzēs labāk izprast un nostiprināt prezentācijas laikā iegūtās zināšanas. Tāpat jauniešiem būs iespēja iemācīties gatavot interesantus un krāsainus fotorāmīšus, radoši izmantojot videi draudzīgus materiālus. Pasākuma izskaņā bērnu nama “Laubere” iemītniekiem ir sagatavots neliels muzikāls pārsteigums.

Pasākuma afiša