Jaunumi 2019 /

Ar “Zaļā josta” atbalstu norisinās SIA “Jēkabpils pakalpojumi” radošais konkurss “Šķiro un radi!”

Atpakaļ

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vēlas pievērst Jēkabpils pilsētas jaunās paaudzes uzmanību atkritumu šķirošanas un to samazināšanas nozīmīgumam ikdienā, kā arī šobrīd tik populārā beziepakojuma dzīvesveida popularizēšanai, tāpēc aicina Jēkabpils izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties radošo darbu konkursā “Šķiro un radi!”. Konkurss tiek rīkots ar “Zaļā josta” atbalstu.

Piedaloties konkursā, Jēkabpils bērniem un jauniešiem tiek sniegta iespēja apliecināt sevi radošā mākslā un atdzīvināt vispārdrošākās idejas, sacenšoties ar vienaudžiem radošumā.

Konkursa ietvaros Jēkabpils interešu izglītības pulciņu un vispārizglītojošo skolu 1.-9. klašu audzēkņiem ir jāizveido dizaina vai interjera priekšmets, sadzīvē praktiski pielietojama lieta, aksesuārs, vides objekts, vai tamlīdzīgs radošs darbs no izlietotā pudeļu, tetrapaku, skārdeņu, stikla pudeļu utml. iepakojuma.  Izveidotā darba fotogrāfija jāiesūta konkursa organizētājam līdz š.g. 1.novembrim, aizpildot reģistrācijas anketu.

Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas. Būs arī sadarbības partneru – “Zaļā josta”, “Latraps”, ‘’Vērtīgs’’ drukas un reklāmas studija un Jēkabpils pilsētas pašvaldības sagādātās pārsteiguma balvas. 
 

Plašāka informācija par konkursu šeit.