“Zaļā josta” ielūdz mediju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties preses brīfingā, kurā informēs par nevajadzīga un lietota kartona praktiskām pielietošanas iespējām ekodizaina priekšmetu izveidē, aktualizējot atjaunojamu dabas resursu atkārtotu pielietojumu, resursu taupību un bezatkritumu dzīvesveida iespējas apvienojumā ar radošu pieeju atkritumu apsaimniekošanai.
Preses brīfings notiks trešdien, 2018. gada 16. maijā plkst. 12:30 Latvijas Dabas muzeja 1. stāva izstāžu zālē. Pēc brīfinga plkst. 13:00 norisināsies oficiālā izstādes “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” atklāšana un izstādes labāko darbu autoru sveikšana. Izstāde apmeklētājiem būs skatāma no 16.05.2018. līdz 10.06.2018.
Preses brīfingā piedalīsies:
“Zaļā josta” pārstāve Velga Vilciņa
“Latvijas Dabas muzejs” direktore Skaidrīte Ruskule
“Latvijas valsts meži” komunikācijas projektu vadītāja Līga Abizāre,
“FOLDLIFE” zīmola attīstības projektu vadītājs Jānis Brinkmanis
Pasākuma laikā foto un filmēšanas iespējas, mediju pārstāvji laipni aicināti piedalīties!
Lūdzam mediju pārstāvjus pieteikties dalībai preses brīfingā līdz šī gada 15. maijam, rakstot uz e-pastu laima.kublina@zalajosta.lv vai zvanot pa tālruni 26710793.
Papildu informācija:
Laima Kubliņa, 26710793, laima.kublina@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv
Uzziņai:
Izstādē “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” aplūkojami labākie “Zaļā josta” rīkotā dizaina priekšmetu konkursa “Mans veltījums tīrai Latvijai” darbi, kā arī video par to tapšanas gaitu. Konkurss norisinājās 2017/2018. mācību gada laikā un kopumā konkursam pieteikti ap 1000 darbi no 38 pirmsskolas izglītības iestādēm un 70 vispārējām izglītības iestādēm.
Izstāde “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” būs skatāma Latvijas Dabas muzejā no 16.05.2018. līdz 10.06.2018., lai rosinātu cilvēkus smelties iedvesmu un idejas, kā daudzas lietas varam izgatavot pašu rokām, un ne vienmēr viss pērkams veikalā, it sevišķi, ja zinām, ka lieta nav nepieciešama ilglaicīgai lietošanai. Piemēram, dažādi mācību palīglīdzekļi burtu, formu, krāsu apgūšanai, interjera priekšmeti, funkcionālas mēbeles, rotaļu piederumi, gaismas ķermeņi un citi dizaina priekšmeti, kas pašrocīgi darināti no nevajadzīga kartona.