Jaunumi 2018 /

Balvu novada Gaismas svētkos “Pilsētvides Serviss” kopā ar “Zaļā josta” organizēs vides izglītības aktivitātes ģimenei

Atpakaļ

Šo sestdien, 21. jūlijā SIA “Pilsētvides serviss” ar aizraujošām izklaides un izglītības aktivitātēm piedalīsies Balvu novada svētkos. Pasākuma laikā Balvu pilsētas parkā no 12.00 līdz 18.00 strādās SIA “Pilsētvides serviss” telts, kurā visus klātesošos sagaidīs SIA “Zaļā josta” Ezis Jostiņš un uzņēmuma pārstāvji, kuri piedāvās bērniem un pieaugušajiem spēlēt jautras izglītojošās spēles par atkritumu šķirošanas tēmu. Turklāt teltī būs paredzēta iespēja klātienē pārslēgt līgumu ar jauno atkritumu apsaimniekotāju.

Balvu novada “Gaismas svētku” otrajā dienā 21. jūlijā ir paredzēta daudzveidīga izklaides pasākumu programma visas dienas garumā. Par daļu no svinīgās gaisotnes šogad kļūs arī Balvu novada jaunā atkritumu apsaimniekotāja SIA “Pilsētvides serviss” izklaidējošās aktivitātes. Sadarbībā ar SIA “Zaļā josta” uzņēmums iepazīstinās pasākuma viesus ar “Šķiromānu Zigi” – unikāla dizaina un mehānisma plastmasas pudeļu šķirošanas spēli, kas tapusi uz plastmasas šķirošanas konteinera bāzes un atraktīvā veidā māca rīkoties videi draudzīgi un uzturēt sakoptu apkārtnes teritoriju, papildus gūstot gandarījumu no iespējas saņemt motivācijas balvas. Turklāt teltī visi interesenti varēs uzņemt bildes un spēlēties kopā ar Ezi Jostiņu, kurš parādīs un pastāstīs, kā pareizi šķirot atkritumus. SIA “Pilsētvides serviss” teltī apmeklētājus sagaida ne vien aizraujošas un interaktīvas spēles, bet arī saldumi un suvenīri.

Tiem Balvu novada iedzīvotājiem, kuri vēl nav noslēguši līgumu ar SIA “Pilsētvides serviss” par atkritumu apsaimniekošanu, pasākuma laikā būs paredzēta iespēja izdarīt to klātienē. Uzņēmuma teltī, bruņots ar līguma veidlapām, strādās “Pilsētvides serviss” pārstāvis, kas palīdzēs pārslēgt līgumus visiem, kam līdzi būs personu apliecinošs dokuments, kā arī atbildēs uz jautājumiem par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem.