Jaunumi 2010 /

Bateriju vākšanas konkurss 2009/2010

Atpakaļ

„Zaļā josta” sadarbībā ar A/S „BAO” un SIA „Latvijas elektrotehnikas apsaimniekošana” rīko bateriju vākšanas konkursu Latvijas vispārizglītojošām mācību iestādēm. Šogad „Zaļā josta” bateriju vākšanas konkursu rīko jau ceturto gadu pēc kārtas.

Līdz ar 2009. gada beigām noslēdzās pieteikšanās konkursam un šobrīd jau daudzas skolas iesniegušas provizoriskos savākto bateriju apjomus. Šogad bateriju vākšanas konkursam pieteikušās 125 mācību iestādes no visas Latvijas – tostarp gan skolas, gan pirmsskolas mācību iestādes. Konkurss norisināsies visa mācību gada garumā, līdz 2010. gada maijam, kad tiks apkopoti pēdējie iesniegtie dati un noteikti uzvarētāji.

Konkursa mērķis ir rosināt jauniešus būt sociāli aktīviem sabiedrības pārstāvjiem, lai ar savu līdzdalību paradītu, ka no katra sabiedrības locekļa, tai skaitā arī skolēnu izpratnes un rīcības ir atkarīgs cik sakārtotā un veselīgā vidē mēs dzīvosim.

Vairāk informācijas par aktualitātēm bateriju vākšanas konkursā, kā arī jaunāko informāciju par savāktajiem bateriju apjomiem meklējiet vietnē www.baterijas.lv, sadaļā Konkurss 2009/2010. Skolas, kuras atbilstoši konkursa nosacījumiem, attiecīgi ņemot vērā skolēnu skaitu skolā, būs savākušas visvairāk bateriju, balvā saņems sporta inventāru, kā arī citas pārsteiguma balvas.

Konkursa nolikums