Jaunumi 2024 /

Carnikavas pagastā varēs bez maksas nodot elektrotehniku, tekstilu, stiklu un lielgabarīta atkritumus

Atpakaļ

25.maijā “CleanR” un “Zaļā josta” organizē Tīrmājas akciju Carnikavas pagastā, lai iedzīvotāji varētu ērti un bez maksas atbrīvoties no nokalpojušās un sev nevajadzīgas elektrotehnikas, tekstila, stikla iepakojuma un lielgabarīta atkritumiem, informē “CleanR” Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Lai piedalītos akcijā, Carnikavas pagasta iedzīvotājiem no 17. līdz 23.maijam ir jāpiesakās, norādot savu adresi un aptuveno atkritumu daudzumu, ko plānots nodot. “CleanR”, saņemot šo informāciju, izveidos speciālu maršrutu, lai apbraukātu katru no adresēm un savāktu norādītos atkritumus.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji Tīrmājas akcijai var pieteikties, sazinoties ar savu nama apsaimniekotāju, savukārt privātmāju iedzīvotāji aicināti noformēt pieteikumu pašapkalpošanās platformā vai mobilajā lietotnē manai.videi.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar “CleanR” klientu apkalpošanas centru, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot uz numuru 67111001.