Jaunumi 2016 /

Cēsu Velomaratons un “Zaļā josta” turpina sadarbību videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanā

Atpakaļ

7. jūlijā notikušajā Cēsu Velomaratonā un Vivus.lv MTB maratona sestajā posmā jau otro dubultuzvaru pēc kārtas izcīnīja “ZZK” komandas līderi un pasaules kausa desmitnieka braucēji U23 grupā Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms.  Trešo vietu maratona distancē izdevās izcīnīt “Rietumu – Delfin” pārstāvim Dmitrijam Sorokinam, savukārt sieviešu konkurencē atkal nepārspēta palika Katrīna Jaunslaviete (Ebike Machine). Pēc šī dubultpanākuma ZZK nostiprināja savas līderpozīcijas komandu kopvērtējumā, bet A.Pētersons aktīvākā braucēja “CAT” ieskaitē izvirzījies vadībā, apsteidzot šo posmu izlaidušo līdzšinējo līderi Oskaru Muižnieku (Sportlife.lv).

Tā kā laikapstākļi šajā maratona posmā nelutināja ar spožu saulīti un vasarīgu laiku, tā vietā sagādājot pamatīgus dubļu šķēršļus arī sportistiem, „Zaļā josta” dabas draugs Ezis Jostiņš bija spiests izlaist iesildīšanos kopā ar mazākajiem sportistiem pirms LIMPO bērnu brauciena. Spītējot lietavām un glābjoties no tām „Zaļā josta” vides izglītības teltī, daudz mazo censoņu izmantoja izdevību bagātināt savas zināšanas par atkritumu šķirošanu, piedaloties aizraujošā spēlē, kura ne tikai pamāca bērnus pareizi šķirot atkritumus, bet arī informē, kādus jaunus produktus ražo no sašķirotajām lietām. Jāmin, ka bērni un viņu vecāki turpina atzīt, ka uzzina daudz jauna no spēlēm, ko nu jau sesto maratona posmu pēc kārtas nodrošina „Zaļā josta”.

Turpinot veiksmīgo sadarbību, „Zaļā josta” šosezon piedalīsies vēl pēdējā Vivus.lv MTB maratona posmā, kas norisināsies 10. septembrī Apē / Vastse Roosa (Igaunijā).

 

Rezultāti, foto, jaunumi un reģistrācija: www.mtb-maratons.lv