Jaunumi 2011 /

City Games dalībnieki SIA „Zaļā josta” kontrolpunktā šķiro PET pudeles

Atpakaļ

Šīs vasaras pēdējā sestdienā, 27. augustā, SIA „Zaļā josta” atbalstīja pilsētvides orientēšanās sacīšu City Games Rīgas posma norisi, pie sava biroja izveidojot vienu no sacīkšu kontrolpunktiem. City Games kontrolpunktos sacensību dalībniekiem bija ne pa jokam jāpasvīst, jāizskraidās un jāpalauza galvu, bet SIA „Zaļā josta” kontrolpunkta uzdevumu veikšanai dalībniekiem papildus bija jābūt arī gana erudītiem atkritumu šķirotājiem, cenšoties vienas minūtes laikā speciālā spēļu konteinerā sašķirot pēc iespējas vairāk tukšu PET pudeļu.

Ierodoties uz kontrolpunktu, neviens sacensību dalībnieks nezināja, kas viņam būs jādara. Ar veicamo uzdevumu komandas iepazinās kontrolpunktā un ar azartu steidza to veikt – vienas minūtes laikā pēc stafetes principa no visiem spēlētājiem sagatavotajiem izlietotā iepakojuma atkritumiem sašķirot pēc iespējas vairāk tukšu PET pudeļu. Tukšās PET pudeles diviem spēlētājiem bija jāpienes pie speciāla dalītās vākšanas konteinera, kur trešajam spēlētājam tās bija jāiemet noteiktā atverē. Visu izšķīra veiklība, spēja ātri skriet un komandas saliedētības gars.

Kā secināja SIA „Zaļā josta” pārstāvji, komandām veicamais uzdevums nesagādāja problēmas. Dalībnieki ar atkritumu šķirošanu bija uz „tu” un vienas minūtes laikā vidēji sašķiroja 15 PET pudeles. Augstāko rezultātu – 18 pareizi iemestas pudeles – sasniedza komanda ar visveiklākajiem skrējējiem un trāpīgāko šķirotāju.