Jaunumi 2022 /

Dalība Jaunolaines iedvesmas un risinājumu darbnīcā “Saprātīgi saimniekojam” ar lekciju par atkritumu šķirošanu Jaunolaines iedzīvotājiem

Atpakaļ

2022.gada 24.februārī “Zaļā josta” pārstāve Aija Caune sniedza vieslekciju biedrības “Jaunolaines attīstība” rīkotajā vebinārā darbnīcā Olaines un Jaunolaines novada iedzīvotājiem “Saprātīgi saimniekojam”. Pasākums notika Facebook tiešsaistē. 

Viena no saprātīgākajām saimniekošanas metodēm iekļauj arī pareizu atkritumu apsaimniekošanu.  Pasākuma ietvaros Biedrība “Jaunolaines attīstībai” un vietējie Jaunolaines iedzīvotāji dalījās savā pieredzē un viedokļos par to, kāpēc ir svarīgi šķirot atkritumus.

Par atkritumu apsaimniekošanu Jaunolaines novadā sīkāk pastāstīja AS “Olaines ūdens un siltums” pārstāvis Sandris Raitums, savukārt SIA “Zaļā josta” pārstāve Aija Caune dalījās pieredzē un piemēros, kā iedzīvotāji var rīkoties atbildīgi, šķirojot atkritumus.

Pasākumā bija iespēja dzirdēt vietējo iedzīvotāju iedvesmas un pieredzes stāstus saistībā ar resursu taupību un atkritumu šķirošanu, kā arī “Zaļā josta” un “Olaines Ūdens un siltums” pārstāvji sniedza atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem saistībā ar pareizu atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu. Pasākuma moderēja vides žurnālists un Madonas domes deputāts Māris Olte.