Jaunumi 2010 /

Darbu uzsāk jauna videi draudzīgi domājošu cilvēku kustība, kas apvienojusies projektā „Tīrai Latvijai”

Atpakaļ

Beidzot ikvienam mūsdienīgi domājošam un progresīvam jaunietim ir piedāvāta iespēja sniegt ieguldījumu mūsu valsts sakopšanā, padarot Latviju tīru, zaļu, skaistu un dzīvošanai patīkamu. Darbu sākusi jauniešu kustība „Tīrai Latvijai”, kas aicina domubiedrus uz lieliem darbiem vides labā. Kustības paveiktajiem darbiem un jaunumiem var sekot līdzi portālā tirailatvijai.lv. Portāls tirailatvijai.lv uzsācis darbību 24. septembrī un ar katru dienu tiks papildināts un paplašināts, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem portālā.

 „Tīrai Latvijai” ir vides izglītības projekts ar mērķi padarīt mežus un pļavas, upes un debesis, pilsētas un ielas – vidi, kurā dzīvojam ne tikai tīru, labi koptu un pievilcīgu, bet interesantu, daudzveidīgi un vērtīgu mūsu un nākamajām paaudzēm.

„Tīrai Latvijai” darbojas gan kā informācijas avots par jaunumiem un aktualitātēm, gan kā labvēlīgu vides un kultūras pārmaiņu ierosinātājs, projekta dalībniekiem un domubiedriem līdzdarbojoties sabiedrības labklājības uzlabošanā. „Tīrai Latvijai” risinājums ir izveido kustību, tā radot iespēju apvienoties vides entuziastiem, viedokļu līderiem un ekspertiem ar mērķi izglītot sabiedrību un veicināt indivīdu iniciatīvu izmainīt apkārtējo vidi daudzveidīgos un brīnišķīgos veidos.

Ieskatieties www.tirailatvijai.lv un pievienojieties!