Jaunumi 2014 /

Daugavpils Lielā rudens talkā 2014 mācību iestādes un iedzīvotāji savāc 28.2 tonnas atkritumu

Atpakaļ

Laika posmā no 22. oktobra līdz 25. oktobrim, kad norisinājās šī rudens lielākā talka Daugavpilī, savas pilsētas sakopšanā iesaistījās 102 privātpersonas, kā arī 26 mācību iestādes. Talku rīkoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Komunālās saimniecības pārvalde” sadarbībā ar “Clean R” un “Zaļā josta”, kopīgiem spēkiem savācot 28.2 tonnas atkritumu – gan koku lapas, gan otrreizējai pārstrādei piemērotus atkritumus, kā arī dažādus vidē izmestus sadzīves atkritumus.

Pasakoties visiem talciniekiem par ieguldīto darbu, 29. oktobrī plkst. 13.00. Daugavpils domes Mazajā sēžu zālē norisinājās izloze, kurā tika noskaidroti galvenās balvas un divu veicināšanas balvu ieguvēji, kā arī goda rakstu pasniegšana visiem akcijas dalībniekiem. Apbalvošanā no 34 iesniegtajiem pieteikumiem tika izlozētas 3 galvenās balvas – “Clean R” sarūpētie Arēnas Rīga VIP ložas apmeklējumi uzvarētāju izvēlētā pasākuma apmeklēšanai, kā arī transports uz pasākuma norises vietu. Izlozes kārtībā veiksminieki saņēma arī “Zaļā josta” atstarotājus drošai rudens sezonai, kā arī videi draudzīgus lukturīšus par visskaistāk noformētajām talkas atskaitēm.

Pēc apbalvošanas ceremonijas Daugavpils Domes pārstāvji kopā ar uzvarētāju komandām simboliski noslēdza talkas norisi, iestādot Daugavpils skvērā pa sarkanajam ozolam, tādējādi radot paliekošu piemiņu paveiktajiem labajiem darbiem talkas laikā.

Talka norisinājās ar mērķi padarīt Daugavpili par vienu no “zaļākajām” pilsētām Latvijā.