Jaunumi 2010 /

Dāvinām vides izglītības leļļu teātra izrādi mazajiem liepājniekiem

Atpakaļ

Ieskandinot vasaras sākumu, SIA „Zaļā josta” aicina visus liepājniekus, kā arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kas vēlas pavadīt aizraujošu nedēļas nogali kopā ar ģimeni, apmeklēt Leļļu dienas pasākumu Liepājas muzejā, kas norisināsies šī gada 30. maijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Liepājā, Liepājas muzeja dārzā, Kūrmājas prospektā 16.

Leļļu diena būs īpaši veltīta mazajiem liepājniekiem, kurus Liepājas muzeja pagalmā un telpās pārsteigs spēles un rotaļas, radošās darbnīcas, kā arī aizraujošas leļļu teātra izrādes. Pasākums notiek programmas „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta – svētki visai ģimenei” ietvaros.

Plkst. 13.00 Liepājas ceļojošais leļļu teātris „Maska” sadarbībā ar SIA „ Zaļā josta” aicina visus apmeklētājus uz aizraujošas leļļu teātra izrādes „Draudzēsimies” pirmizrādi. Izrāde priecēs un aizraus lielus un mazus skatītājus, turklāt norisināsies bez maksas. Tas būs jautrs, muzikāls vides izglītības priekšnesums, kas māca bērniem saudzēt dabu un draudzēties ar to. „Zaļā josta” īpaši aicina visus vecākus šo vides izglītības izrādi apmeklēt kopā ar bērniem, jo izrādes galvenais mērķis ir bērniem viegli saprotamā un interesantā veidā iemācīt būt par dabas draugiem.

Katra cilvēka vērtības, uzskati un dzīves pamatprincipi tiek veidoti agrā bērnībā, kad bērns iemācās atšķirt labo no ļaunā un sāk apzināties savas rīcības sekas. Tāpēc „Zaļā josta” ar vides izglītības izrādes „Draudzēsimies” palīdzību vēlas likt pamatus jaunākās paaudzes vides apziņai, mācot mūsu mazos Latvijas iedzīvotājus rīkoties videi draudzīgi. Draudzēsimies ar dabu un kopīgi novērtēsim tās skaistumu!

Atcerieties: tiekamies Liepājā jau šajā nedēļas nogalē! Bērni šajās dienās nedrīkst palikt mājās!

Pasākumu afiša 28.05.2010.-30.05.2010.

Detalizēta informācija par pasākumu meklējama Liepājas pilsētas mājas lapā:

http://liepaja2014.lv/page/9&news_id=699&mCatName=news&action=showcomments&mId=699?id=10&action=showevents&event_date=2010-05-30