Jaunumi 2014 /

E-seminārs „Dabas resursu nodokļa aprēķināšanas un maksāšanas kārtība un atbildība”

Atpakaļ

Š.g. 4. novembra rītā norisinājās SIA „Zaļā josta” e-seminārs Dabas resursu nodokļa aprēķināšanas un maksāšanas kārtība un atbildība”. E-seminārā tika aicināti piedalīties grāmatveži un uzņēmumu vadītāji, lai klausītos nozares ekspertu lekcijās, uzdotu interesējošos jautājumus un aktīvi iesaistīties diskusijās, tiešsaistē sarunājoties ar lektoriem. E-seminārs tiks rīkots sadarbībā ar „Lietišķās informācijas dienestu”.

E-semināra laikā M.Sc. Env, M.Sc. Soc. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Vides aizsardzības departamenta direktore Rudīte Vesere iepazīstināja semināra dalībniekus ar dabas resursu nodokļa aktualitātēm par izlietoto iepakojumu un videi kaitīgām precēm, tajā skaitā par elektriskām un elektroniskām iekārtām. Savukārt semināra vieslektore praktiskās grāmatvedības speciāliste un konsultante, ilggadīga „Bilances” rakstu autore, biedrības „Kompetents grāmatvedis” priekšsēdētāja Maija Grebenko sniedza izsmeļošu ieskatu aktualitātēs dienesta auto izmantošanā un iepazīstināja ar jaunumiem saistošajā likumdošanā.

E-semināra darba programma

1. Dabas resursu nodoklis (DRN) par iepakojumu un vienreizlietojamiem galda traukiem un piederumiem, Rudīte Vesere;

2. Dabas resursu nodoklis (DRN) par videi kaitīgām precēm, Rudīte Vesere;

3. Aktuālākais dienesta auto izmantošanā un likumu normu piemērošanā. Jaunie grozījumi, Maija Grebenko. 

SIA „Zaļā josta” pateicas visiem e-semināra dalībniekiem par atvēlēto laiku semināra apmeklējumam. Ceram, ka e-semināra laikā radāt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un pēc lekciju noklausīšanās esat kļuvuši daudz kompetentāki dabas resursu nodokļa piemērošanas un aprēķināšanas kārtībā, kā arī labāk izpratuši izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas procesa vadību uzņēmumā.

Lai arī turpmāk mūsu rīkotie e-semināru būtu Jums ērti, noderīgi darbā un tematiski saistoši, aicinām Jūs izteikt savu viedokli par apmeklēto e-semināru, aizpildot aptaujas anketu. Piedalīties aptaujā iespējams, klikšķinot šeit.

Ja Jums pēc e-semināra apmeklējuma ir radušies jautājumi, uz kuriem neguvāt atbildes e-semināra ietvaros, aicinām tos uzdot mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pasta adresi info@zalajosta.lv, vai zvanot pa tālruni 67607880. Mēs priecāsimies Jums palīdzēt.

E-seminārs (video)