Jaunumi 2014 /

E-seminārs „Darba samaksas aprēķināšanas problēmjautājumi. Dabas resursu nodokļa aprēķināšanas un maksāšanas kārtība un atbildība”

Atpakaļ

2010. gada 2. decembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 SIA „Zaļā josta” rīkoja bezmaksas e-semināru „Darba samaksas aprēķināšanas problēmjautājumi. Dabas resursu nodokļa aprēķināšanas un maksāšanas kārtība un atbildība”.

SIA „Zaļā josta” seminārs pirmo reizi tika rīkots elektroniskā vidē, padarot to pieejamāku ikvienam SIA „Zaļā josta” līgumpartnerim, ļaujot piedalīties seminārā, neatejot no datora. Kā īpašu dāvanu līgumpartneriem SIA „Zaļā josta” piedāvāja šajā e-seminārā bez maksas noklausīties arī „Lietišķās informācijas dienesta” – vieslektora vadītu lekciju par darba samaksas aprēķināšanas problēmjautājumiem.

Semināra ietvaros tika izskatītas šādas tēmas:

1. Dabas resursu nodoklis (DRN) par iepakojumu un vienreizlietojamiem galda traukiem un piederumiem, Rudīte Vesere, M.Sc. Env, M.Sc. Soc. Vides ministrijas Vides aizsardzības departamenta direktora vietniece.

2. Dabas resursu nodoklis (DRN) par videi kaitīgām precēm, Rudīte Vesere, M.Sc. Env, M.Sc. Soc. Vides ministrijas Vides aizsardzības departamenta direktora vietniece.

3. Summēta darba laika apmaksas problēmas, Maija Grebenko, praktiskās grāmatvedības speciāliste un grāmatvedības konsultante, biedrības Kompetents grāmatvedis valdes priekšsēdētāja, Bilances pastāvīgā autore, vairāku grāmatvedības grāmatu autore.

Pateicamies visiem līgumpartneriem, kas piedalījās e-seminārā. Ceram, ka e-seminārā izklāstītās tēmas bija Jums saistošas un noderīgas turpmākajā darbā. Ja neesat paguvuši paust savu viedokli par aizvadīto e-semināru, aicinām to izdarīt šeit. Gaidīsim Jūs nākamajā seminārā, par kura norisi informēsim Jūs personīgi.