Jaunumi 2014 /

E-seminārs „Grāmatvedības īsais kurss korektā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu apsaimniekošanā uzņēmumā”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar „Lietišķās informācijas dienestu” aicina savus klientus un citus interesentus bez maksas piedalīties e-seminārā

„Grāmatvedības īsais kurss korektā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu apsaimniekošanā uzņēmumā” 

02.04.2014. plkst. 9.00-13.00

Tiešsaistē, jebkurā Jums ērtā vietā

E-seminārs tiek rīkots ar mērķi sniegt grāmatvežiem un citiem uzņēmumu atbildīgajiem pārstāvjiem svarīgāko informāciju atskaišu un pārskatu sagatavošanas brīdī, uzlabojot izpratni par korektu iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu apsaimniekošanas procesu uzņēmumā. E-semināra laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

Plkst. 9.00-9.30 Ieskats iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas sistēmas darbībā
Plkst. 9.30-9.45 Iepakojums kā DRN objekts
Plkst. 9.45-10.30 Iepakojuma uzskaite uzņēmumā
Plkst. 10.30-11.00 Bīstamo atkritumu apsaimniekošana
Plkst. 11.00-11.30 Videi kaitīgu preču uzskaite uzņēmumā
Plkst. 11.30-12.15 Elektroiekārtu uzskaite uzņēmumā
Plkst. 12.15-12.35 Atkritumu apsaimniekošana uzņēmumā
Plkst. 12.35-13.00 Apsaimniekošanas sistēmas audits

E-seminārs norisināsies šā gada 2. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 13.00 virtuālajā vidē, sniedzot iespēju visiem interesentiem bez maksas, neatkarīgi no atrašanās vietas, klātienē piedalīties seminārā, gūt noderīgu informāciju, uzdot neskaidros jautājumus un aktīvi komunicēt ar lektoriem.

E-semināra darba programma

Reģistrācija e-semināram

Pamācība, kā reģistrēties e-semināram

Lai piedalītos e-seminārā, ir nepieciešams reģistrēties. Reģistrācija norisinās līdz pašai e-semināra norises dienai.

Lai piedalītos e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis, lai dzirdētu lektora stāstīto. E-semināra laikā Jūs sava  datora monitorā redzēsiet lektora prezentētos materiālus un dzirdēsiet viņa stāstījumu, kā arī varēsiet uzdot jautājumus rakstiski. Ieteicams lietot austiņas ar USB pieslēgumu datoram.

Pēc reģistrācijas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un unikālā saite (links), uz kuras noklikšķinot, tieši Jūs varēsiet piedalīties e-seminārā. Šo saiti var izmantot tikai vienam datoram.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par e-semināru lūgums sazināties ar SIA „Zaļā josta” mārketinga vadītāju Laimu Kubliņu, zvanot pa tālruni 67808294 vai rakstot uz e-pasta adresi laima.kublina@zalajosta.lv.