Jaunumi 2014 /

E-seminārs „Videi kaitīgu preču un izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas aktualitātes”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar „Lietišķās informācijas dienestu” aicina savus līgumpartnerus un citus interesentus bez maksas piedalīties e-seminārā

 Videi kaitīgu preču un izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas aktualitātes

08.05.2012. plkst. 9.00-13.00

Tiešsaistē, jebkurā Jums ērtā vietā

Gādājot par līgumpartneru informētību par jaunumiem nozarē, piedāvājam Jums iespēju bez maksas apmeklēt mūsu rīkoto e-semināru, kura laikā gūsiet izsmeļošu informāciju par videi kaitīgu preču apsaimniekošanas aktualitātēm un saistošās likumdošanas izmaiņām, iepazīsieties ar izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas sistēmas darbību un pēdējo gadu rādītājiem, kā arī gūsiet ieskatu videi kaitīgu preču un izlietotā iepakojuma auditēšanas kārtībā uzņēmumos un biežāk pieļautajās kļūdās. Kā īpašu dāvanu mūsu līgumpartneriem piedāvājam šajā e-seminārā noklausīties arī „Lietišķās informācijas dienesta” – vieslektora vadītu lekciju par jaunumiem uzņēmumu vieglā transportlīdzekļa nodokļu likumā.

E-seminārs norisināsies šā gada 8. maijā no plkst. 9.00 līdz 13.00 virtuālajā vidē, sniedzot iespēju visiem SIA „Zaļā josta” līgumpartneriem bez maksas, neatkarīgi no atrašanās vietas, klātienē piedalīties seminārā, gūt noderīgu informāciju, uzdot neskaidros jautājumus un aktīvi komunicēt ar lektoriem.

 

E-seminārā iekļautās tēmas:

1. Videi kaitīgu preču apsaimniekošanas aktualitātes, Ilze Doniņa;

2. Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas sistēmas darbība, Mārtiņš Eglīte, Laima Jekšiņa;

3. Videi kaitīgu preču, izlietotā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu auditēšanas kārtība un biežāk pieļautās kļūdas, Kristīne Dirvēna;

4. Uzņēmumu vieglā transportlīdzekļa nodokļu likums, Anna Medne.

 

E-semināra darba programma

Lai piedalītos e-seminārā, ir nepieciešams reģistrēties. Reģistrācija norisinās līdz pašai e-semināra norises dienai SIA „Zaļā josta” līgumpartneriem tiks izsūtīta izsmeļoša informācija par semināra norisi un reģistrācijas kārtību uz e-pastu.

Reģistrācija e-semināram:

https://www2.gotomeeting.com/register/831447010

Lai piedalītos e-seminārā, Jums nepieciešams dators, interneta pieslēgums un skaļrunis, lai dzirdētu lektora stāstīto. E-semināra laikā Jūs sava  datora monitorā redzēsiet lektora prezentētos materiālus un dzirdēsiet viņa stāstījumu, kā arī varēsiet uzdot jautājumus rakstiski. Ieteicams lietot austiņas ar USB pieslēgumu datoram.

Pēc reģistrācijas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un unikālā saite (links), uz kuras noklikšķinot, tieši Jūs varēsiet piedalīties e-seminārā. Šo saiti var izmantot tikai vienam datoram.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par e-semināru lūgums sazināties ar SIA „Zaļā josta” mārketinga vadītāju Laimu Jekšiņu, zvanot pa tālruni 67808294 vai rakstot uz e-pasta adresi laima.jeksina@zalajosta.lv.