Jaunumi 2012 /

EKO medijs „Tīrai Latvijai” prezentē EKO ideju karti un aicina piedalīties konkursā „Foto mirkļi”

Atpakaļ

2012. gada 1. augustā darbu uzsāk EKO medija „Tīrai Latvijai” EKO ideju karte, kurā atbilstoši to atrašanās vietai tiks atzīmēti EKO ideju objekti – zaļie pasākumi, kuros tiek meklēti palīgi, domubiedri vai draugi, foto mirkļi ar Latvijas skaistākajām un sakoptākajām vietām, kā arī iedzīvotāju paveiktie zaļie darbi. Kartes satura veidošanā aicināts piedalīties ikviens interesants. Augustā visi EKO ideju kartē publicētie foto mirkļi piedalīsies konkursā, cīnoties par vērtīgām balvām.

EKO ideju karte ir jaunums „Tīrai Latvijai” lasītājiem, jo ar tās palīdzību ikvienam būs iespēja iepazīt savu dzīvesvietu no EKO skatu punkta. Šī interaktīvā karte, kurā savu objektu, vietu vai ainavu var publicēt ikviens, palīdzēs satikties zaļi domājošiem cilvēkiem, dalīties ar idejām, izcelt skaisto mūsu dabā un popularizēt zaļus darbus, sekmējot ideju attīstību un videi draudzīgu rīcību.

Līdz ar EKO iedeju kartes prezentēšanu, „Tīrai Latvijai” sadarbībā ar SIA „Zaļā josta”, „Green Studio”, erafoto.lv, radio NABA un Latvijas Vides zinātnes studentu apvienību aicina iedzīvotājus papildināt EKO ideju karti, iesaistoties fotokonkursā „FOTO MIRKĻI”. Lai piedalītos konkursā, nepieciešams iemūžināt fotogrāfijā skaistākās Latvijas dabas ainavas, dabā notiekošos procesus vai tās iemītniekus, šo foto atbilstoši tā uzņemšanas vietai publicēt EKO ideju kartē, pievienojot fotogrāfijas aprakstu.

Konkurss „FOTO MIRKĻI” norisināsies no 2012. gada 1. augusta līdz 2012. gada 31. augustam, kad arī pēc balsojuma skaita tiks noteikts lielās balvas ieguvējs, kurš saņems foto sesiju studijā „Green Studio” Nataļjas Gorbunovas – Bogučarskas izpildījumā! Katru nedēļu – 8. augustā, 15. augustā, 22. augustā un 29. augustā – tiks noteikti arī iknedēļas balvu ieguvēji, kas savā īpašumā saņems dāvanu karti 50 fotogrāfiju attīstīšanai salonā erafoto.lv. Plašāka informācija par konkursu EKO medijā „Tīrai Latvijai” šeit.

Konkursa nolikums

Iesniegt darbus konkursam!

EKO medijs „Tīrai Latvijai” pateicas informatīvajiem atbalstītājiem – SIA „Zaļā josta”, radio NABA un Latvijas Vides zinātnes studentu apvienībai, kā arī konkursa atbalstītājiem – studijai „Green Studio” un erafoto.lv par sarūpētajām balvām.