Jaunumi 2018 /

Elektroniskā atskaišu sistēma – ātri, ērti, izdevīgi

Atpakaļ

 

Kļūstot par SIA „Zaļā josta” elektroniskās atskaišu sistēmas lietotāju, Jums ir iespēja iesniegt atskaites par izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču vai elektroiekārtu atkritumu apjomiem un plānotajiem apjomiem, saņemt elektroniskos rēķinus un elektroniskos nodošanas-pieņemšanas aktus.

Šobrīd elektronisko atskaišu sistēmu lieto 99% mūsu līgumpartneru, atzīstot, ka šāds atskaišu iesniegšanas veids ievērojami atvieglo grāmatveža darbu un palīdz samazināt uzņēmuma izdevumus.

 

Pieteikšanās sistēmas lietošanai

Lai uzsāktu lietot elektronisko atskaišu sistēmu, lūgums sūtīt pieteikumu sistēmas lietošanai uz e-pastu info@zalajosta.lv, vai zvanīt uz tālruņa numuru 67607880. Jums tiks izsniegts sistēmas lietotājvārds un parole, ar kuru turpmāk varēsiet lietot elektronisko atskaišu sistēmu un izmantot tās sniegtās priekšrocības.

 

Elektroniskās atskaišu sistēmas lietošanas priekšrocības

Laika ietaupījums – sniedzot iespēju atbildīgajai personai iesniegt atskaites par izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču vai elektroiekārtu atkritumu apjomiem un plānotajiem apjomiem ātri un vienkārši, neveicot sarežģītus aprēķinus.

Datu apmaiņas operativitāte – SIA „Zaļā josta” darbinieki redz Jūsu iesniegtos datus uzreiz pēc elektroniskās atskaites formas aizpildīšanas, aiztaupot laiku un resursus atskaišu pārsūtīšanai. Tikko atskaite no Jūsu puses tiek iesniegta, to uzreiz ir iespējams apstiprināt un izrakstīt rēķinu, kas arī ir pieejams elektroniskajā atskaišu sistēmā.

Atskaišu iesniegšanas procesa atvieglojums – Jums ir iespēja iesniegt visas atskaites un pārraudzīt vēsturiskos datus vienuviet, turklāt sistēma Jūsu vietā veiks nepieciešamos aprēķinus. Jūs varat lietot elektronisko atskaišu sistēmu 24 stundas diennaktī jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejams interneta pieslēgums.

Dabas resursu un finanšu ietaupījums – iesniedzot atskaites elektroniski, Jūs samazināt atskaišu izdrukāšanai un sūtīšanai patērēto papīru, mazināt uzņēmuma izdevumus un veicināt progresīvu, ilgtspējīgu un videi draudzīgu uzņēmējdarbību.