Jaunumi 2015 /

Ezis Jostiņš aicina rūpēties par tīru Latviju ikdienā

Atpakaļ

Tuvojoties Lielajai Talkai “Zaļā josta” atgādina un uzsver apzinātas un mērķtiecīgas videi draudzīgas rīcības nepieciešamību ikdienā. Ir svarīgi, lai rūpes par dabu un savas dzimtās zemes sakopšana nebūtu tikai vienreizēja, bet gan regulāra darbība ikdienā.

Noslēdzoties “Zaļā josta” rīkotajām makulatūras, izlietoto bateriju un nolietotās elektrotehnikas vākšanas kampaņām “Tīrai Latvijai!”, Ezis Jostiņš kopā ar draugiem apceļo Latviju, stāstot gan lieliem, gan maziem par videi draudzīgu rīcību ikdienā, paradumu maiņu, atkritumu šķirošanu un dabas resursu saudzēšanas nepieciešamību:

24.aprīlī – Āgenskalna sākumskolas vides pasākumā “Ilgu mūžu tīrai videi”,

25.aprīlī – “Latvenergo” Energoefektivitātes centrā,

29.aprīlī – Čornajas pirmsskolas izglītības iestādē “Brīnumzeme”.

“Zaļā josta” jau vairāk kā desmit gadus rūpējas par vides apziņas veicināšanu un attīstību visā sabiedrībā, un secina, ka sabiedrības izpratnes un vides izglītības līmenis ar katru gadu uzlabojas, īpaši skolas vecuma bērniem. To sekmējusi gan skolu aktīvā iesaistīšanās “Zaļā josta” rīkotajos praktiskajos otrreizējo izejvielu vākšanas konkursos, gan izstrādāto vides izglītības materiālu pielietošana mācību procesā.

Plašāka informācija:

Ilze Liepa-Balode,

“Zaļā josta” pārstāve,

tālr. 67808112

e-pasts konkurss@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv