Jaunumi 2013 /

Ezis Jostiņš „Jaunpils 2013” festivāla dalībniekus aicina šķirot atkritumus

Atpakaļ

Nedēļas nogalē, 26. aprīlī Jaunpils pilī jau 19. gadu norisinājās bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2012”, kurā piedalījās bērni un jaunieši no visas Latvijas, lai cīnītos par labākā dejotāja titulu un pavadītu dienu videi draudzīgi. Šogad dalību festivālā apstiprināja vairāk kā 1000 dalībnieku. Paralēli deju uzvedumiem, bērni aktīvi piedalījās radošajās darbnīcās un aktivitātēs, kas saistītas ar videi draudzīgu dzīvesveidu.

„Zaļā josta” festivālā gādāja par vides izglītības aktivitātēm, aicinot festivāla dalībniekus kopā ar ezi Jostiņu šķirot atkritumus. Spēlē varēja iesaistīties ikviens, kurš vēlējās pārbaudīt savas zināšanas par atkritumu šķirošanas konteineru krāsu nozīmi  un pielietojumu, kā arī uzzināt vairāk.

Festivālu rīkoja kustību studija „MIks” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Jaunpils” un SIA „Zaļā josta”. „Zaļā josta” pateicas festivāla organizatoriem un izsaka lielu pateicību visiem festivāla dalībniekiem un viesiem par izturību, dzīvesprieku un pozitīvu garastāvokli, kas tā vien staroja no mazajiem dejotājiem.

Papildus informācija:

Laima Jekšiņa

SIA “Zaļā josta”

Tālr.: 6 7808329

E-pasts: monta.vetra@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv