Jaunumi 2010 /

Ezītis Jostiņš ielūdz mazos rīdziniekus un pilsētas viesus uz Lielo leļļu-talismanu gājienu

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” talismans dabas draugs Ezītis Jostiņš kopā ar pārējiem Latvijā tik ļoti iemīļotiem talismaniem un lielajām lellēm piedalīsies Lielo leļļu-talismanu gājienā, kas norisināsies Rīgas svētku ietvaros, šī gada 21. augustā plkst. 12.30. Vecrīgā.

Jostiņš aicina visus mazos rīdziniekus un pilsētas viesus atbalstīt viņu gājiena laikā, kā arī tikties ar viņu klātienē pēc gājiena, kopīgi nofotografēties un spēlēt spēles. Jostiņš pilsētas svētku viesiem būs sarūpējis aizraujošu spēli par atkritumu šķirošanu, kuras trāpīgākajiem un zinošākajiem spēlētājiem būs iespēja ne tikai pārbaudīt savu veiklību un iemaņas atkritumu šķirošanā, bet arī izcīnīt ekoloģiskas piemiņas balvas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

Lielo leļļu-talismanu gājiens sāksies 21. augustā plkst. 12.30 Bastejkalnā, no kurienes talismani un lielās lelles dosies caur Vecrīgas ielām un Doma laukumu uz 11. novembra krastmalu, pa ceļam priecējot svētku viesus un aicinot iemūžināt viņus bildēs. Pēc gājiena plkst. 13.00 talismani pulcēsies krastmalā un līdz plkst. 14.00 aicinās bērnu piedalīties spēlēs un konkursos, kā arī kopīgi nofotografēties. Protams, neizpaliks arī piemiņas balvas.

Pērn Ezītis Jostiņš pirmo reizi startēja Talismanu čempionātā, kas norisinājās Jomas ielas svētku ietvaros. Aktīvi piedaloties visās čempionāta disciplīnās, Jostiņš izcīnīja godalgoto I vietu un mājup devās ar gandarījuma sajūtu par veiksmīgo startu. Lai arī šogad Lielo leļļu-talismanu gājiena ietvaros cīņas spars nebūs jūtams un talismani pulcēsies, lai dāvātu prieku mazajiem Rīgas svētku visiem, Jostiņš gaida Jūs visus un cer uz Jūsu atbalstu! Uz tikšanos Rīgas svētkos jau šo sestdien!