Jaunumi 2017 /

Ezītis Jostiņš informēs bērnus par atkritumu šķirošanu

Atpakaļ

2017. gada 7. decembrī noslēdzās SIA ALAAS konkurss ,,Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma”. Konkursa dalībnieki – PII audzēkņi no visa ALAAS darbības reģiona, veidoja eglīšu rotājumus, par pamatu izmantojot dažādus izlietotus iepakojuma materiālus. Konkursa pamatmērķis bija ar radošu pieeju veicināt bērnu izpratni par nevajadzīgu lietu utilizācijas iespējām, saskatot katrā lietā tās alternatīvas izmantošanas iespējas, kas ļauj mazināt radīto atkritumu daudzumu.

Konkursā piedalījās audzēkņi no 20 PII vai izglītības iestāžu pirmsskolas grupām. Kopā ar saviem skolotājiem un vecākiem, bērni izveidoja fantastiskus darbus, kas spēj gan priecēt cilvēkus, gan rotāt jebkuru eglīti. Kopā ir izgatavoti gandrīz 300 eglītes rotājumi – pārsliņas, rūķīši, zvaniņi, bumbas, pingvīni, sniegavīri, eņģeļi, ziemeļbrieži un daudz kas cits.

Darbi, kas konkursā ieguva 1. – 3. vietu, būs apskatāmi no 20. decembra līdz 5.janvārim Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namā, kur 2018. gada 5. janvārī plkst. 10.00 notiks konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Pasākuma ietvaros viesos arī dabas draugs Ezītis Jostiņš, kas klātesošajiem stāstīs par atkritumu šķirošanas nozīmi un iespējām.