Jaunumi 2011 /

Ezītis Jostiņš pēc Lielo leļļu un talismanu gājiena rīko vides izglītības spēles bērniem

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” talismans Ezītis Jostiņš, kas sabiedrībā plaši pazīstams kā dabas draugs un bērnu mīlulis, aizvadītajā svētdienā pieskandināja Vecrīgas ielas un Vērmanes dārzu, kopā ar pārējiem Latvijas talismaniem dodoties Lielo leļļu un talismanu gājienā. Pēc gājiena Jostiņš rīkoja divas vides izglītības spēles saviem mazajiem faniem, mācot pareizi šķirot atkritumus un veicinot bērnu izpratni par nevajadzīgu lielu reģenerācijas iespējām un nepieciešamību.

Reizi gadā visi Latvijas talismani, lielās lelles un citi mīkstie un pūkainie bērnu elki pulcējas Lielo leļļu un talismanu gājienā. Šogad gājiens norisinājās 28. augustā un, dodoties cauri Vecrīgai, radīja patiesu sajūsmu mazajos Rīdziniekos un pilsētas viesos, kas labprāt pavadīja savus mīļākos talismanus un pasaku tēlus līdz pašam Vērmanes dārzam, kur par talismaniem bija iespējams nobalsot, nosakot savu favorītu.

Pēc gājiena noslēguma Ezītis Jostiņš aicināja bērnus piedalīties vides izglītības spēlēs, mācot šķirot atkritumus un rīkoties videi draudzīgi. Par labiem sasniegumiem spēlēs Jostiņš dāvāja atstarojošas mugursomiņas aktīvam un sportiskam vasaras noslēgumam. Bērni ar prieku pārbaudīja savas iemaņas atkritumu šķirošanā un iemācījās daudz jauna. Arī bērnu vecāki atzinīgi novērtēja Jostiņa rīkotās spēles un pateicās par ieguldīto darbu bērnu izglītošanā.