Jaunumi 2008 /

Ezītis Jostiņš – Vislatvijas talkas draugs

Atpakaļ

Šī gada 13. septembrī, Vislatvijas sakopšanas talkas laikā SIA „Zaļā josta” ezītis Jostiņš aktīvi atbalstīja talciniekus un gādāja par viņu izklaidi talkas norises laikā, pulcējot lielus un mazus „zaļiem” darbiem.

Ezītis Jostiņš Vislatvijas talkas laikā aktīvi darbojās Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas organizētajās talkas vietās pie Juglas ezera, izklaidējot bērnus un mudinot viņus aktīvi piedalīties Latvijas uzpošanai 90. dzimšanas dienai. Pusdienu pārtraukumā Jostiņš cienāja visus talciniekus ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas sarūpētiem pīrādziņiem.

Vislatvijas talka, kas šogad Latvijā norisinājās pirmo reizi, pulcēja milzīgu skaitu talcinieku, tādējādi sniedzot ievērojamu ieguldījumu Latvijas sakopšanai. Protams, visu dienu pavadīt ārā, dzestrā rudens dienā vācot atkritumus, nav viegli, tāpēc ezīša Jostiņa atbalsts talciniekiem nāca par lielisku uzmundrinājumu un sniedza iedvesmu jauniem, dabu saudzējošiem darbiem.

Ezītis Jostiņš aicina visus aizdomāties par viņam līdzīgiem meža dzīvnieciņiem, kas piesārņojuma dēļ zaudē savas dabiskās mājas un iet bojā, un ne tikai piedalīties vides sakopšanas talkās, bet arī palīdzēt uzturēt tīru un sakoptu vidi pēc talkas, nepiesārņojot apkārtni un aktīvi iesaistoties atkritumu šķirošanas sistēmā!

Rūpēsimies par tīru Latviju ne tikai reizi gadā, bet katru dienu – 365 dienas gadā!