Jaunumi 2011 /

Ezītis Jostiņš „Zaļajā Bērnu rītā” mācīs bērniem šķirot atkritumus un rūpēties par vidi

Atpakaļ

Šī gada 9. oktobrī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) norisināsies Zaļais Bērnu rīts. Pasākuma īpašais viesis būs SIA „Zaļā josta” dabas draugs Ezītis Jostiņš, kas mācīs bērniem kāpēc un kā pareizi šķirot atkritumus un demonstrēs izglītojošas filmiņas. Bērni kopā ar Ezīti Jostiņu no nevajadzīgām lietām veidos darbiņu „Iedves otro elpu” un ies jautrās rotaļās.

Oktobra mēneša bērnu rīta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību atkritumu šķirošanai un nevajadzīgu lietu otrreizējai izmantošanai, mazinot radīto atkritumu daudzumu, taupot resursus un popularizējot videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu.

Plkst. 11.00-12.00 ciemos tiek gaidīti paši mazākie bērniņi vecumā no 1 līdz 3 gadiem, lai piedalītos attīstošās rotaļās. Ja izturība un darbošanās spars ļauj, var palikt arī ilgāk!

Plkst. 12.00-14.00 aktivitātes paredzētas bērniem vecumā no 3-10 gadiem. Šoreiz tiks veidots kādu interesants darbiņš „Iedves otro elpu”. Lai mazāk piesārņotu dabu un apkārtējo vidi, tiks izmantoti ikdienā lietojami priekšmeti, kuri citos apstākļos tiktu izmesti.

Bērni un viņu vecāki ierodoties uz pasākumu tiek aicināti ģērbties zaļā, tādējādi apliecinot rūpes par apkārtējo vidi, kā arī atnest izlietotās baterijas nodošanai speciālā konteinerā. Dāvaniņas par aktivitāti pasākuma dalībniekiem sarūpējusi „Zaļā josta”.

Plašāka informācija par pasākumu:

Jolanta Kupriša

E-pasts: jolux@inbox.lv

Mob. tālr. nr. 26001113

www.draugiem.lv/bernuritijelgava