Jaunumi 2015 /

Ielūgums uz noslēguma pasākumu Zaļās Jostas festivālu “Tīrai Latvijai!”

Atpakaļ

Aicinām visus Zaļās jostas 2014./2015. mācību gadā izsludināto izlietoto bateriju, makulatūras un nolietotās elektrotehnikas vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!” dalībniekus pieteikties dalībai ikgadējos Noslēguma svētkos – festivālā “Tīrai Latvijai!”.

Festivāls “Tīrai Latvijai!” iecerēts kā muzikāls iestudējums, kuru vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Ralfs Eilands, grupa “Musiqq” Jānis Lūsēns un bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri”, suminot absolventus – konkursu dalībniekus. Pasākuma dalībniekus gaidīs vairāk kā 40 dažādas radošās un izglītojošās darbnīcas, orientēšanās spēles un citas interesantas, aizraujošas aktivitātes. Kā arī visi Svētku dalībnieki saņems īpašas dāvanas un jaukus pārsteigumus no konkursu un festivāla atbalstītājiem.

Zaļās jostas Festivāls “Tīrai Latvijai!” notiks šā gada 24. maijā plkst. 12.00 Siguldas Svētku laukumā (ierašanās, reģistrācija un svētku aktivitātes notiek jau no plkst. 10.00).

Dalību lūdzam reģistrēt līdz otrdienai – šā gada 19. maijam, aizpildot pielikumā pievienoto anketu un nosūtot to uz e-pastu konkurss@zalajosta.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu konkurss@zalajosta.lv vai zvanīt pa tālruni 67808321.

Zaļās jostas Festivāls “Tīrai Latvijai!” notiek BEZ maksas.

Dalībnieku skaits no vienas izglītības iestādes nav ierobežots

SKOLU PIETEIKUMA ANKETA

PASĀKUMA PLAKĀTS