Jaunumi 2017 /

Ir atlikušas vien dažas pēdējās dienas, lai Jūsu uzņēmums saņemtu atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa no 2018. gada 1. janvāra

Atpakaļ

Informējam, ka pēc Valsts vides dienesta (VVD) publiski pieejamās informācijas atsevišķiem apsaimniekošanas uzņēmumiem ir pārtraukta atļauja īstenot izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu apsaimniekošanu. Rezultātā, šo apsaimniekotāju klienti zaudē atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa (DRN) samaksas par attiecīgajām pozīcijām sākot no 2018. gada 1. janvāra. Ja Jūsu uzņēmumam ir aktuāli saņemt atbrīvojumu no DRN sākot no 01.01.2018., aicinām iesaistīties SIA “Zaļā josta” apsaimniekošanas sistēmā.

SIA „Zaļā josta” piedāvā sadarbību:

  • izlietotā iepakojuma, vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu,
  • videi kaitīgu preču,
  • elektrisko un elektronisko iekārtu

apsaimniekošanā,

kas sniedz uzņēmumam 100% atbrīvojumu no Dabas resursu nodokļa samaksas.

Lūdzam ņemt vērā, ka, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.1293 un Nr.1294, lai uzņēmums saņemtu atbrīvojumu no DRN samaksas sākot no 2018. gada 1. janvāra, pieteikums sadarbības uzsākšanai ar “Zaļā josta” ir jāiesniedz līdz 2017. gada 10. novembrim, lai vēlākais līdz 2017. gada 14. novembrim sakārtotu visus dokumentus kontrolējošās institūcijās.

SIA „Zaļā josta” ir uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi apsaimniekošanas jomā. Šobrīd mūsu klientu skaits jau pārsniedz 2000 uzņēmumu visā Latvijā un mēs esam kļuvuši par vadošo videi kaitīgo preču atkritumu apsaimniekotāju Latvijā. Ik gadu veiksmīgi izpildām visas likumā noteiktās prasības, kopā ar nozares speciālistiem nodrošinām sertificētu otrreizējo izejvielu pārstrādi, esam līderi organizēto sabiedrības vides izglītības aktivitāšu ziņā, kas garantē SIA “Zaļā josta” klientiem pārliecību par uzņēmuma darba kvalitāti un ilgtermiņa sadarbības izdevīgumu.

Mēs piedāvājam saviem klientiem gadu gaitā uzkrātu pieredzi, individuālu apkalpošanas pieeju un nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti.

Informējam, ka tikko SIA “Zaļā josta” ir saņēmusi aktuālākos VVD atzinumus un izvērtējumus par atbilstošu apsaimniekošanas sistēmas darbību un reģenerācijas normu izpildi visos trijos uzņēmuma darbības virzienos: izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas programmā, videi kaitīgu preču apsaimniekošanas programmā, elektrisko un elektronisko iekārtu apsaimniekošanas programmā, ko arī apliecina noslēgtie līgumi ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju Nr. 1-24/1, Nr. 1-24/2 un Nr. 1-24/3.

 

Lai uzsāktu sadarbību ar SIA „Zaļā josta”, lūdzam zvanīt pa tālruni 67607880 vai rakstīt uz e-pastu info@zalajosta.lv.