Jaunumi 2010 /

Izstāde „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu” viesojas Olaines Vēstures un mākslas muzejā

Atpakaļ

No 2010. gada 18. augusta līdz 17. septembrim Olaines Vēstures un mākslas muzejs sadarbībā ar SIA „Zaļā josta” rīko Vides dienas, kuru ietvaros muzeja telpās norisinās virkne ar vides saudzēšanu un ekoloģiju saistītu pasākumu, izvietotas vairākas tematiskas izstādes un norisināsies divas muzejpedagoģiskās nodarbības.

Kā galvenā Vides dienu ekoloģiskā ekspozīcija izvēlēta SIA „Zaļā josta” vizuālās mākslas izstāde „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu”, kurā ir apskatāmi tāda paša nosaukuma vizuālās mākslas konkursa ietvaros tapušie skaistākie darbi, kā arī skolēnu ieteikumi vides saudzēšanā un pārdomas par pastāvošajām vides problēmām.

Līdzās vizuālās mākslas izstādei apskatāma arī SIA „Zaļā josta” veidota ekspozīcija par resursu otrreizējo izmantošanu un izlietotā iepakojuma reģenerācijas nozīmi. Šajā ekspozīcijā varēsiet uzskatāmi aplūkot, cik daudz noderīgu lietu var izgatavot, otrreizēji pārstrādājot papīru, plastmasu vai stiklu. Noteikti daudzi muzeja apmeklētāji būs pārsteigti, cik patiesībā maz resursu nepieciešams, lai no otrreizējām izejvielām izgatavotu jaunas lietas.

Vides dienas norisināsies Olaines Vēstures un mākslas muzejā no 2010. gada 18. augusta līdz 17. septembrim, Olainē, Zemgales ielā 33. „Zaļā josta” aicina visus Olaines un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus apmeklēt Olaines Vēstures un mākslas muzeju, lai uzzinātu daudz interesantu faktu par apkārtējās vides saudzēšanu un videi draudzīgu dzīvošanu.