Jaunumi 2008 /

Izstāde „Vide un enerģija 2008”

Atpakaļ

Paldies visiem, kas apmeklēja mūsu stendu izstādē „Vide un enerģija 2008”! Mums bija patiess prieks tikties ar Jums klātienē, lai kopīgi pārrunātu interesējošos jautājumus gan par SIA „Zaļā josta” darbību un sniegtajiem pakalpojumiem, gan par vides aizsardzību un rūpēm par tīru Latviju.

Izstāde norisinājās no 27. līdz 29. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un tās laikā visiem apmeklētājiem bija iespēja iepazīties klātienē ar mūsu speciālistiem un arī ar mūsu sadarbības partneriem:

SIA „Vekover” ir Baltijā apjomīgākā un modernākā Austrumeiropā makulatūras pārstrādes rūpnīca, kas no savāktās makulatūras ražo videi draudzīgu ēku siltumizolācijas materiālu – ekovati -, kas ir ne tikai ekoloģiski tīra, bet arī mitrumu regulējoša, antialerģiska, elpojoša un ekonomiska, kā arī tajā nedzīvo kaitēkļi. Izstādes laikā ikviens interesents varēja aplūkot un pataustīt ekovati, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju ekovates iestrādē ēku korpusā.

SIA „EKO Osta” ir attīrīšanas iekārtu komplekss, kas nodarbojas ar izlietoto eļļu, eļļas filtru, riepu, piesārņotās grunts un kuģu balastūdeņu savākšanu, pārstrādi un utilizāciju, gādājot par tīru un sakoptu Latvijas vidi. „EKO Osta” pārstāvji izstādē iepazīstināja visus interesentus ar savu darbību, kā arī sīkāk izskaidroja attīrīšanas kompleksa darbību un pielietotās tehnoloģijas.

A/S „BAO” ir specializēta uzņēmējsabiedrība bīstamo atkritumu apsaimniekošanai, kura saskaņā ar visām likumdošanas prasībām visā Latvijas teritorijā savāc, transportē un utilizē tādus bīstamos atkritumus kā nolietotu elektrotehniku, baterijas, akumulatorus, ķīmiskos atkritumus, eļļas un eļļas filtrus, medicīnas atkritumus u.c., kā arī piedāvā saviem klientiem daudz jaunu „zaļu” pakalpojumu. „BAO” pārstāvji izstādes apmeklētājiem sniedza izsmeļošu informāciju par saviem pakalpojumiem.

Visu informāciju par izstādi „Vide un enerģija 2008” var uzzināt, apmeklējot izstādes oficiālo mājas lapu http://www.bt1.lv/bt1/ee/