Jaunumi 2015 /

Jauns konkurss Clean R ekoskolu klasēm ļauj izcīnīt vides izglītības lekcijas un pārsteiguma balvas

Atpakaļ

Skolēni un skolotāji! Aicinām Jūs piedalīties konkursā Clean R Ekoskolas skolu klasēm un, izpildot tikai nelielu mājas darbu, laimēt lieliskas balvas – “Zaļā josta” ekspertu izglītojošo lekciju par dabas resursu taupīšanu, videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu šķirošanas nozīmi ikdienas dzīvē un somas, kurās varēs atrast izglītojošas un noderīgas lietas.

Konkursa nolikums

Konkursa plakāts lejupielādēšanai (izvietošanai izglītības iestādēs)

Konkurss noslēgsies vienlaicīgi ar Clean R Ekoskolas konkursu, un tā ir lieliska iespēja skolēniem tikt pie jaunām zināšanām un noderīgām lietām.

Lai piedalītos konkursā, klasei kopīgi jāatbild uz jautājumiem – kāpēc mēs šķirojam atkritumus un kāpēc tas ir jādara? Atbildes jāietver nelielā, vidēji 3 minūšu garā video, kas līdz 2015. gada 30. janvārim jānosūta konkursa organizatoriem uz e-pastu ekoskola@ekoskola.lv. Video var filmēt ar mobilo ierīci – telefonu. Šoreiz svarīgākais ir tieši saturs.

5 cilvēku žūrija izvērtēs video un izvēlēsies 3 labākos. Vērtēts tiks gan saturs, gan tā pasniegšanas veids, ko konkursa dalībnieks – klase, var brīvi izvēlēties. Labākos paziņosim janvāra beigās un ciemos dosimies februārī, martā.

Plašāka informācija par dalību konkursā:

www.ekoskola.lv, ekoskola@ekoskola.lv